Малий герб встановили на будівлі, де проголосили створення Карпатської України, розповів заступник командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Євген Бондар.
"На Красному полі в цей час точився бій, де захищали відкриття малого герба – це дуже символічно. По-перше, це показує, що в нас є наша історична пам'ять. Саме вона формує традиції, вони, в свою чергу, формують культуру, а без неї немає нації. Надзвичайно приємно, що місто Хуст, громада підтримали ініціативу командувача оперативного командування "Захід", і цей герб встановили саме у місті Хуст", — сказав Євген Бондар.
Впродовж чотирьох років 7 тризубів встановили у прикордонних районах України: в Рівненській та Закарпатській Областях, сказав начальник відділення оперативного командування «Захід» Андрій Рисюк. За його словами, після встановлення тризуба в Берегові його запрошували відкрити пам'ятний знак малого герба і в Іршаві, і в Сваляві. Надійшло запрошення і від хустян.
"Уже багато хлопців, учасників АТО з якими я проходив службу з вашої бригади, яка дислокується на Закарпатті зверталися: їм дуже цей приклад сподобався. Я точно знаю, що є загиблі в Хусті, я точно знаю, що тут проходили навчання з територіальної оборони, і всюди Хустщина є прикладом", — розповів Андрій Рисюк.
"Мені здається, що кожне місто може мати свій герб, — сказала хустянка Ольга Лемак, —тому що це прояв любов усіх громадян до того містечка, де вони проживають. Молодь повинна знати своє минуле, і оскільки я освітянка і ми прикладаємо дуже багато зусиль, для того, щоб молодь любила своє місто, знала його історію, і планувала його майбутній розвиток".
За словами Андрія Рисюка, наступний тризуб встановлять у Виноградові.