Цього разу відстоювали інтереси мешканців будинку 37 на вулиці Грушевського представники ОСББ. Через будівництво навулиці виник конфлікт, який намагалися врегулювати. У п’ятницю, 17 вересня о 18 годині на збори мешканців будинку з цього питання запросили міського голову.
Далі депутати перейшли до порядку денного, аби затвердити низку питань стосовно змін та доповнень до різних соціально-економічних програм, оскільки Казначейство надало звіт про надходження коштів після 10 вересня.
9 мільйонів гривень з міського бюджету депутати спрямували на дофінансування проєктів, які наразі на стадії реалізації, та на завершення ремонтів кількох об’єктів в Ужгороді. Проблема, на жаль, збереглася – благоустрій поширюється лише на деякі об’єкти у центрі міста а більшість мікрорайонів в околицях так і не відчули якоїсь користі від бюджету. По житловому фонду ситуація аналогічна, тому що черга з будинків велика, а коштів недостатньо. Тобто таким шляхом проблема вирішиться за 10-15 років.
На завершення депутати внесли відповідні зміни до бюджету міста на 2020 рік.
Читатель 2020-09-17 / 14:01:09
Более того. В видео наглое враньё насчет асфальта на Капушанской. Аккуратно срезают асфальт для траншей, зачем? И утрамбовывают после закапывания ям, потом всё по "хитрой технологии" - какой-то щебенкой с песком. То есть, асфальт будут укладывать нескоро. Да и взламывать асфальт "красиво", когда планируется уложить новый, просто ни к чему.
Далее. Еще летом, после ремонта Анкудинова, пошли латания дыр по всему городу. То есть, намёк, что новый асфальт укладывать в этом году не будут так массово, как в прошлом. В прошлом году уложили аж 5 км. нового асфальта. В этом году, по состоянию на сегодня, мы имеем всего 1,5 километра. Всего лишь. С Капушанской, могло быть целых 2,5 километра. Но, не факт, что в этом году Капушанскую закатают в асфальт.
Читатель 2020-09-17 / 13:52:08
Кстати, так и думал. Что, как всегда, соврут а потом либо подадут это в виде геройства. Ну, начали делать Капушанскую, уже заранее знали, что работы встанут. И могли, хотя бы, только водопроводом заняться. Зачем взламывали тротуары по всей улице? Чтобы их просто так бросить?