Артисти Закарпатського народного хору у відеоролику представлять костюми з різних куточків Закарпаття. Художня керівниця хору Наталія Петій-Потапчук розповідає про весільні вишиванки з Тячівського району:
“Цей розроблений видатною художницею Едітою Медвецькою. Це найбільш знаковий наш костюм. По ньому впізнають наш колектив. Це такий весільний костюм. За основу взятий костюм, який ми бачимо в книзі 1905 року видавництва «Прага» в рукописному видавництві. Прекрасна кольорова гама, надзвичайно гарні головні убори, особливо, корона. Дуже багата вишивка, кольорова гама якої притаманна для нашого Закарпаття. Такий колір є символом Закарпатського хору”.
Заслужена артистка України Яна Садварій розповідає, що спеціально для колективу був розроблений костюм характерний для Рахівщини, для гуцулів, які там проживають: “Тому що гуцули проживають в Україні в багатьох областях. У нас саме притаманні такі кольори, які ви бачите якраз для закарпатських гуцулів” .
Солістка хору Вікторія Тимко показує костюм з Березнянського району, й розповідає, що на костюмах цього регіону люди вишивали природу, квіти. Саме тому костюми Березнянщини такі яскраві, більше схожі до словацького мотиву.
До зйомки відеоролика, окрім солістів Заслуженого закарпатського академічного народного хору, долучилися також артисти танцювальної групи. З чоловіками ролик знімали в студії, каже танцівниця Анна Кохан.
"У нас була звичайна репетиція, розігрів м’язів, щоб бути готовими до виконання різних рухів – привітання, уклін і так далі. Це звичайна частина уроку нашого танцювального. – розповідає танцівниця. – Ми дотримуємося маскового режиму, дезінфікуємо руки антисептиками, ніхто не працює в парі. Як можемо, так дотримуємося усіх рекомендацій КМУ, так працюємо".
За словами художньої керівниці Заслуженого закарпатського академічного народного хору Наталії Петій-Потапчук, відеоролик відзняли до Дня вишиванки, який цьогоріч відзначать 21 травня. Побачити відеоролик можна буде у фейсбуці та ютюбі.