Першокласниця Оля Греник прочитала вірш про Абетку. А Ілля Сурмай читав про піратів. Для челенджу діти могли обрати будь-яку літературу українською мовою, каже вчителька першого класу Ольга Мельник.
Ольга Мельник, вчителька 1-А класу
В домашній атмосфері, зі своєю улюбленою книжечкою, яку ти вже знаєш, прочитав, читається набагато легше і простіше, коли поруч із тобою мама, рідні. Тому діти зразу підхопили, їм дуже сподобалося. Мені вже потім дзвонили батьки і говорили: «Ольга Валеріївна, що ви зробили? Таке класне придумали. Дівчатка і готувалися, фарбували губи, одягали намисто. Хлопці придумували костюми, тобто, цілі інсценізації. Тобто ця мотиватиція спрацювала.
Учень читає текст, вантажить відео у мессенджер та передає естафету однокласнику. Ідею Ольга Мельник запозичила із інтернету. Каже, читаючи вдома, діти тренуються та повторюють вивчене.
Ольга Мельник, вчителька 1-А класу
Ми якраз в такому періоді з дітками, що ми вивчили вже всі букви і читаємо. У нас карантин два тижні і що робити діткам вдома(особливо в таку погану погоду)?Звичайно у нас домашніх завдань немає, але ми продовжуємо займатись і на канікулах, щоб не забути букви, щоб не забути саму навичку читання.
Челендж триватиме, поки всі 30 учнів не завантажать відео.