Німецький строкатий велетень – так називається кролик цієї породи. Важить він близько 10 кілограмів, каже учасник виставки Андрій Васьків.
АНДРІЙ ВАСЬКІВ, учасник клубу
Цінність цього кролика – німецького строкача, це будова його, тілобудова, ці точки, корона. Щоб отримати такий малюнок, такий окрас, це потрібно не одного кролика, це треба приблизно кілька ліній, самців, самок.
Порода цього кроля називається Французький баран блакитний.
ЮРІЙ КОВАЛЬ, учасник клубу
Баранів є багато видів, десь близько десятка. У цих кроликів вушка опущені вниз, спеціально виведені кролики, вони такі флегматики. Якщо у мене на господарстві є, наприклад, 11 порід, якщо я захожу відкриваю двері, то всі кролики вже нарізають по третьому кругу, вони сидять. До них пізніше доходить, вони спокійні, вони дивляться і навіть не реагують, всі вже бігають. Людям вони подобаються, тому що вони оригінальні, не вверх вушка як у всіх, а в них вниз вушка. Їх ще називають висловухі.
На виставці кролів представили близько 20 порід, каже організатор Юрій Поляк.
ЮРІЙ ПОЛЯК, організатор
В основному, в нас 70% це – белігійський велетень, окрас, сірий, білий, шиншиловий, жовтий. Також строкачі, чорно-білі, блакитні-білі, бургундські, віденські. Це є породні кролики, і вони виставляються для розведення. Ми запрошуємо дітей батьками, щоб дивилися, які кролики, щоб мали хобі.
Ужгородка Клара Бобрик на виставку кролів прийшла з донькою.
КЛАРА БОБРИК, відвідувачка
Дуже гарні кролики. Я ще таких великих не бачила. Дуже красиві забарвлення в них. Мені подобаються сірі, руді
Переможцем серед усіх порід став Бельгійський велетень сірий. Представив його Юрій Поляк.
Вуву 2019-12-23 / 17:04:10
Ну виставка це ще куди не йшло.
При маскальови це вже був би цілий фестиваль.
економіка 2019-12-23 / 14:46:53
А, виставка кіз-дуже цінне молоко і сир(проти алергій).