На виставці представили роботи керамістки Магдалини Пуглик-Белень та художниці Вікторії Грабар. Також свою колекцію народного вбрання представила Леся Мартинюк. Триватиме виставка до 24-го лютого.
ЮРІЙ ДІК, організатор
Думаючи про цю виставку, організовуючи її, я хотів представити тільки жіноцтво, бо жінка є берегинею роду. Тут представлені талановиті роботи талановитого кераміка - це Магдалини Пуглик-Белень, яку я знаю кілька десятиліть. Дуже перспективної молодої Вікторії Грабар - це, власне кажучи, моє відкриття, вона брала участь у моїх пленерах, І також одяг - мною запрошено Лесю Мартинюк із Володимир-Волинського, Волинської області, вона привезла свою власну колекцію, яка, власне, представляє Полісся і шматочок Тернопілля.
ВІТАЛІЙ РАЦ, глядач
Я дуже радий, що відвідав цю виставку напередодні різдвяно-новорічних свят. Тут я мав змогу подивитися, в ужгородському скансені, надзвичайно широко представлені роботи молодих митців так і старшого покоління.
Колекціонерка народного одягу Леся Мартинюк розповідає: її колекцію експонують вперше. Це сорочки із Волині та Поділля.
ЛЕСЯ МАРТИНЮК, колекціонерка одягу
Колекція - це випадково знайдена при перекритті старої хати у моїй родині, вірніше у родині мого чоловіка. Вперше я її демонструю, так як я писанкарка, і причетна до мистецтва, мене зацікавили давні символи, І те, що ця колекція належить до 20-тих років. Чим унікальна колекція, тим, що є забуті символи, забуті знаки. Унікальна тим, що на Подолі сорочки вишиті ініціали власника, і це гарно вишито - чоловіка і жінки, тобто подружжя.