Історія виробництва перших «Жуків» розпочалася ще у 1930-х роках, коли знаменитому конструктору Фердинанду Порше доручили налагодити масове виробництво простого в обслуговуванні і дешевого автомобіля, який вміщав би стандартну німецьку родину з п’яти осіб і розвивав би швидкість до 100 км/год. Він мав коштувати 990 рейхсмарок, що дорівнювало приблизно 8 середньомісячним заробітним платам робочого в 1936 році. Назвали проект Volkswagen, що з німецької – народний автомобіль. Перші «Жуки» були виключно чорного кольору, їх масове виробництво розпочалось лише у 1945 році, після закінчення Другої світової війни.
Пан Олег є справжнім фанатом автомобілів. Цей «Фольксваген» він придбав ще 25 років тому. На питання, чому саме «Жук» – відповідає: це машина дитячих мрій. Щодо конструкції автомобіля, то однією з ключових його відмінностей від сучасних моделей є розміщення двигуна під заднім капотом. Пан Олег мав за мету зберегти свій «Фольксваген» у його оригінальному вигляді, починаючи від кольору автомобіля, і закінчуючи найменшими деталями. Щоб максимально відтворити атмосферу тих років, чоловік навіть купив друкарську машинку.
Варто додати, що незважаючи на невеликі розміри автомобіля, він є дуже комфортним та містким. Щодо обслуговування – то, за словами власника, не потребує багато інвестицій. Звичайно, жодне «вигулювання» «Фольцвагена» не обходиться без шаленої уваги людей, які тільки те і роблять, що фотографують авто. І це є справжньою гордістю для його власника.
Якість, доступність, надійність, економічність та оригінальний зовнішній вигляд колись зробили «Жука» всесвітньо відомим. А сьогодні він є своєрідним ретро-символом і справжньою автомобільною легендою.
Поланя 2019-10-26 / 20:02:12
Конструктору доручили... А хто доручив? Та ж Аді Алойзович і доручив. Ліс викорчовали, звели цехи з нуля. Робітникам наобіцяли народну мОторку. З кожноі з/плати робили внески, марки вклеювали в спец членську книжку, я ми колись профспілкові внески. А потім Алойзович з партайгеноссе вирішили, що панцервагениотрібніши,ніж такі "Богари"
Читатель 2019-10-26 / 19:02:48
"Нет аналогов в Украине", а далеко не единственная во всём мире. Лично мне, как-то, больше по душе Москвич 401, или какая-нибудь "Победа". Или что-то еще. Но, на вкус и цвет, как говорится... В любом случае, очень радует, что не перевелись подобные люди, как Олег, которые сохраняют историю техники.