Великий Березний створює ОТГ, в яку увійде 4 навколишніх села (ВІДЕО)

Відповідне рішення було прийнято одноголосно на позачерговій сесії Великоберезнянської селищної ради після позитивного розпорядження голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка.

Великий Березний створює ОТГ, в яку увійде 4 навколишніх села (ВІДЕО)

Згідно з рішенням, громади селища Великий Березний, сіл Розтоцька Пастіль, Костева Пастіль, Бегендецька Пастіль та Руський Мочар Розтоцько-Пастільської сільської ради об’єднуються у Великоберезнянську територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Великий Березний.

Ще у січні 2017 року розпочали процес добровільного створення громади із центром у селищі Великий Березний. Та вже на позачерговій сесії Великоберезнянської селищної ради, після позитивного розпорядження голови Закарпатської ОДА ухвалили рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», згідно з яким громади селища Великий БерезнийВеликоберезнянської селищної ради, сіл РозтоцькаПастіль, КостеваПастіль, БегендецькаПастіль та Руський Мочар Розтоцько-Пастільської сільської ради об’єднуються у Великоберезнянську територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Великий Березний.

За розрахунками даних минулих років вже вдалося підрахувати фінансову перспективу такого об’єднання. Та важливо розуміти, що тепер з’явиться і більше проблемних питань, на які ці фінанси треба витрачати.

Якщо говорити про те, наскільки ці села є перспективними, то вже вдалося поспілкуватись із сільськими жителями та дізнатись, які проблеми для них потребують першочергового вирішення. Наразі ж ще одним важливим питанням в ОТГ є проведення виборів.

Поки що у громаді будуть вирішувати нагальні питання, а чого очікувати від майбутніх виборів, і що найголовніше, до яких результатів вони приведуть – покаже час.

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
21 вересня 2019р.

Теги: села, громада

Коментарі

до юра 2019-09-24 / 00:01:49
ті всі відмови то проект шукаля кирлика шелемона. виграєме вибори в Березному. А потом всі села приєднаємо. Прав Симочко в тому,що воював проти цього союзу. Бо реально район пропадає. 80 проц. доходу сідає в селищі. Що тоді робити з школами, садиками, бібліотекаии, амбулаторіяии, фапами у тих громадах слабших. Закривати? Бо ні мала громада на них не заробить. Закрийте школу у селі і села нема. Молодеж буде шукати шось краще. Нихто не очікував, що М.Березний піде в Дубринич. Навірно щоб зберегти що є в районі треба максимум дві громади. А громада в межах району то є ще краще!

Група "Рейтинг" 2019-09-23 / 17:13:18
Під час соціологічного опитування, яке відбулося з 14 по 18 вересня 2019 року, довіра до теперішнього голови Кирлика Б.Ю. 3%, недовіра 84%, і важко сказати 13%.

До просто так 2019-09-23 / 14:24:10
Це сьогодні добре живеться Кирлику зі збільшення податку на майно, а завтра коли він небуде головою, а він таки не буде бо про його крадіжки грошей з бюджету хіба що безграмотний незнає, то як цікаво він буде платити податки за Термачув, за землю бувшої прокуратури що напроти парку, за цю землю яку він нехоче віддати учасникам АТО для будівництва і ще багато інших об"єктів, яких прихватизував за час його правління, а людям лише замилює очі який він господар, а з цього господарства він краде собі в кишені чималі гроші що навіть Березнянам і не снилось. Скажіть хто з виборців Кирлика може купити собі квартири за кордоном? І за які зароблені кошти, він що на заробітках працював чи бізнес у нього успішний? ДумайТЕ виборці чи треба нам такий голова-клептоман!

Та так 2019-09-22 / 18:09:44
Жителі вирішили?
А хто жителів спитав?
Ніякої радості , і перспективи від такої ОТГ, хіба що для жителів грузії

Просто так 2019-09-22 / 13:14:20
Глибоко дотаційний район, що Великий Березний, що навколишні села тому казки про фінансовий рай докорінно помилкові. Виробництва нема, масове безробіття, робочі руки тікають з регіону звільняючи місце для електоральної бази нинішньої влади - циган. Великий Березний на чолі з нікудишнім бізнесменом зате вправним бюрократом вичавлює через
податки останні сили з малого та середнього бізнесу. Розпил місцевого бюджету це те що нинішній владі удається найкраще, тому казка про сите майбутнє жителям приєднаних сіл залишаться тільки в мріях.
P.S. Цікаво чи озвучив нинішній голова жителям навколишніх сіл що щастя та фінансове благополуччя ОТГ і в першу чергу самого Кирлика базуватиметься на збільшенні податку на майно і без того злиденних верховинців.

Житель 2019-09-22 / 09:58:10
Юрій, мушу вас розчарувати, це жителі малого березного вирішили обєднатись з дубриничами. З циганами обєднуватись не має сенсу.

Юрій 2019-09-21 / 11:56:36
Забродь відмовився ,лист від 16 травня 2019р.,підписаний головою с/р Герзанич В.В.,відмовилась також і Стричава листом від 09 червня 2017р.,підписала сільський голова Цар Т.Ю. При цьому ,що обидві с/р дотаційні!Ну, не маразм?Громадяне цих населених пунктів спитайте у своїх голів чим вони керувались,відмовляючись від об"єднання?По М.Березному також була відмова,підписав голова Міцьода І.І.,керуючись,як на мене, власними амбіціями,тому що здорового глузду в об"днанні з Дубриничами немає!Скоро малоберезняни ,жителі сіл Завосино,Мирчі в повній мірі відчують всі "прелєсті" такого рішення "мудрого" голови (тільки не коментуйте,що це жителі так вирішили).

Нiк 2019-09-21 / 10:20:55
А де м.березний, забродь???

/ 6Більшість доріг на Закарпатті – розбиті і небезпечні
В Ужгороді відкрили виставку картин і шкіряних колажів
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
Ужгородом пройшла хода проти торгівлі людьми
У навчальних закладах Мукачева заборонили збирати гроші з батьків
Закарпатський народний хор презентував музичний фільм "Ой, на горі винобрання"
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
Найчастіше аварії на Закарпатті стаються у вівторок та п'ятницю, у проміжку між 12:00 та 16:00
У Кам’яниці, на Ужгородщині дітей навчали давнім ремеслам
/ 1Закарпатські ліси та річки – захаращені сміттям
Велика Добронь, "столиця паприки", славиться ще й віниками
/ 5У кожній четвертій школі Закарпаття туалети досі на вулиці
Ужгородці часто відмовлятися від щеплень і купують "липові" довідки про вакцинацію
У Тячівській ОТГ завершується прийом проєктів Громадського бюджету
Понад 35 тисяч закарпатців отримали безкоштовні ліки за урядовою програмою "Доступні ліки"
У римо-католицькому храмі Сторожниці, на Ужгородщині знову зазвучав орган
Діти з Тячівщини завдяки європейському гранту побували в Словаччині
У Кам’яниці дітей навчали давнім ремеслам: гончарству, різьбярству та ковальству
"Бабине літо" на Закарпатті синоптики прогнозують з наступної суботи
На Закарпатті починається новий етап децентралізаційної реформи
В Ужгороді відзначили найкращих вчителів Закарпаття
/ 47У Великому Березному не виділили землю ветеранам – депутати не прийшли на засідання ради
/ 5На Міжгірщині, у Торуні селяни самотужки відновили зруйнований міст
У Мукачівському державному університеті цьогоріч уперше є першокурсники-іноземці
/ 4Священики і лікарі в Ужгороді говорили про гріх аборту
» Всі записи