Виноградівський район через сміття – на межі екологічної катастрофи (ВІДЕО)

На межі екологічної катастрофи може опинитися Виноградівщина, якщо і далі з населених пунктів не вивозитимуть сміття, кажуть жителі району.

Виноградівський район через сміття – на межі екологічної катастрофи (ВІДЕО)

Вже майже місяць побутові відходи їм доводиться зберігати вдома, та ті, хто не такий свідомий – викидають просто неба, на узбіччях, берегах ріки та в лісі. Свідомі жителі району органічні відходи закопують, паперові – спалюють, пластик збирають у мішки та поки тримають вдома.

Заступник директора підприємства «АВЕ Виноградів» Галина Сидоренко, каже, головна причина ситуації, що склалась – відсутність місця, куди б можна було складувати сміття. Про те, що відходи не будуть вивозити, селян попередили. Зараз контейнери стоять у подвір`ях, вже битком набиті сміттям.

Жителі району сподіваються, ситуація найближчим часом зміниться, та глобальне вирішення проблеми бачать у будівництві сміттєпереробних заводів. Питання будівництва такого об`єкту в районі вже піднімали, однак довести справу до логічного завершення так і не вдалось.

Також було запропоновано відвести ділянку під полігон між селами Широке, Букове та Онок. Однак і тут місцеві громади висловились проти. Тож зараз шукають інші шляхи вирішення ситуації.

Також на підприємстві додають, багато людей готові до співпраці. Селяни телефонують та вносять свої пропозиції, як боротись зі сміттям.

На якому етапі вирішення проблеми і чи є хоч якісь для цього шляхи, і очільник Виноградова, і керівництво району коментувати відмовились. Тож скільки ще селянам доведеться зберігати відходи вдома, поки питання відкрите.

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
26 серпня 2019р.

Теги: катастрофа, межа

Коментарі

Volodymyr Krasnoholovets 2019-08-26 / 20:40:54
Відео з моїми вистпуами стосовно утиліації відходів за допомогою малорозмірного газифікатора:

інтернет-телеканал ТБ-7 продакш (червень 2017 р.)
https://www.youtube.com/watch?v=v3KvlGFDsXA&t=170s

мій виступ в Дрогобицькій міській раді (28 лютого 2019 р.)
(приблизно з 25 хв. до 56 хв.):
https://youtu.be/MnylXpnltKE

Volodymyr Krasnoholovets 2019-08-26 / 20:33:23
до Вуву 2019-08-26 / 18:29:32
Безпаливні енергетичні генератори - то не в темі, хоча річ може й не поагана, але чи можете показати її, де вона вже працює і генеруе десятки кіловат електроенергії за годину???

Звісно, наш проект потребую капіталовкадень, бо це дійсно проект, котрий заслуговує на увагу. Адже ми пропонуємо 100% утилізацію - це єдиний в світі технічний підхід до вирішення проблеми, який дає повну утилізацію. Бо 1-2% шлаку і плпелу після газифікатора можна викоритовуати в будівельній промисловості - це також товар з своєю ціною, адже шлак активованій високою температурою (в реакторі 1200-1600 градусів Ц) і тому в бетонних виробах - плитці, блоках, в дорожному покритті він надзвичайно місцно зв'язується з цементом чи бітумом. Окупність цього проекту в 5 разів швидша за будь-який інший проект з утилізації відходів. Типово в Західній Європі проект з утилізаціїї сміття як для Ужгорода має час окупності 15-20 років. В нашоу випадку - лише 2 роки.

Перш за все треба ставити газифікатори для переробки свіжих відходів, аби не накопичувати їх. Газифікатори можна ставити в місті між будинкми, це буде як вантажний автомобіль, але працює тихо, в середині розріджена атмосфера, тому теплового вибуху не буде. Гарантія на виріб - 15 років. На сміттєзвалища можна ставити газифікатори які видають елекрику, тоді її можна подавати в найближче селище. Зазначу, що викидання сміття на компост - це дуже погана справа, адже виділяється газ метан та гази меркаптанової групи, а вони руйнують верхні шари атмосфери в 20 разів сильніше за газ СО2. Наш газифікатор може працювати успішно навіть з сировиною з низьким вмістом вуглецю.

Вуву 2019-08-26 / 18:29:32
Якщо ви фізик то повинні знати що вже почали виробляти ткзв.
"БЕПЕГЕ" (безпаливні енергетичні генератори) на магнітах.
Один невеликий двигун може виробляти до 1000 клв.
Цей проект більш окупний ... Бо встановлення такого малого агрегату може повністю задовільнити амі потреби сімйі в електроенергійі.
А великі "БЕПЕГЕ" можуть запезпечити світлов великі фабрики і заводи.
Тбт."дармовою енергією"
... І екологічно чисто ... (Бо для його роботи не потрібно ні вугілля ні газ ні мазут ні дрова ні атомні електростанційі).
Тоді як ваш проект потребує значних капіталовкладень ... А окупність низька.
І останнє. Що робити потім з газофікаторами коли "ресурс" ... Виділення газу із сміття почне зменшуватись через пару років.???

Volodymyr Krasnoholovets 2019-08-26 / 13:29:11
Коли газифікатори будуть готові, їх треба буде продавати Закарпаттю. Для Ужгорода то буде до 200 млн. гривень - 50 одиниць по 100 кг/год, а може 25 з продуктивністю переробки 200 кг/год кожний. Де Ужгород братиме кошти? Перші 2-4 газифікатора ми встановимо безкоштовно (їх розмір - як мініавтобус) і вони будуть виробляти гарячу воду для лікарень, шкіл, чи інших місць соціального призначення. Цю енергію можна продавати і ЖКГ матиме з того гарний зиск. Це вже - демонстрація технології. Далі запрошуємо представників різних закордонних агенств, які діють в Україні прагнучи допомогти в тій чи іншій сфері господарювання. Наприклад, компанія DESPRO. Як тільки вони побачать, що газифікатор перетворює побутові органічні відходи в енергію і при цьому в нього немає токсичних викидів, а залишок - лише шлак і попіл в обсязі 1% від первинної сировини, вони негайно почнуть надавати кредити чи інвестиційні кошти на цю технологію. Більше того, захочуть такого чуда техніки і в своїх країнах.

Отже, пані та панове, треба діяти. Все в ваших руках та прагненні до активності!

Volodymyr Krasnoholovets 2019-08-26 / 13:13:28
Красиво... Любо-дорого, одне загледіння. Наче на гарному весіллі побував, така краса на тому відео під назвою "Сміттєва безвихідь".

Журналісти, допоможіть мені з оголошенням про відкриття компанії з виробництва газифікаторів для утилізації сміття, проект "Побутові відходи - в енергію!" Ми хочемо відкрити завод в Житомирі на базі одного з військових заводів. Продуктивність переробки відходів за годину в перших газифікаторах буде 100 кг/год. Далі можна підняти продуктивність до 500 кг/год. Великі гори залежаного сміття можна переробляти нарощуючи кількість встановлених газифікаторів. Наприклад, для Ужгорода з 30 000 тонн відходів за рік потрібно до 50 газифікаторів з продуктивністю переробки 100 кг/год. Ціна одного такого газифікатора буде приблизно 4 млн. гривень. Він вироблятиме тепло - можна продавти гарячу воду, а взимку - тепло в оселі. Згодом можна буде виробляти газифікатри які генеруватимуть електричну енергію (додатково треба буде встановити спеціальний турбогенератор). Окупність газифікатора потребує приблизно 2 роки його роботи - переробці відходів в енергію і її продаж.

Для старту заводу потрібно зібрати 75 млн. гривень. Все лягає на плечі місцевого люду - єдина можливсіть подолати гори сміття - зібрати кошти і стати акціонерами нашого заводу. Іншого виходу я не бачу - ми марно прагнули притягунти інвесторів, виграти дарини впродовж 12 років. Всім, як то кажуть, по барабану. Тому все тепер - за людьми Карпат (як закарпатців, так і прикарпатців).

Зважте на те, що влади в Україні немає. Це ви бачите протягом 28 років самостійності. Тому діяти треба лише за правилом: свій до свого по своє. Хто з Закарпаття готовий включитися в нашу компанію з виробництва газфікаторів? Чим скоріше почнемо збирати кошти, тим швидше запустимо виробництво, і тим швидше прийде чистота довкілля, а акціонери почнуть потроху заробляти гроші з продажу газифікаторів.

З повагою до Закарпатського краю, В.К., д-р фізики, Київ; власна сторінка: http://inerton.kiev.ua
Ел. пошта: atomhydrogen@gmail.com

Вівчарів на карпатських полонинах стає дедалі менше
Медики і техперсонал освітніх закладів Воловеччини досі не отримали зарплату за серпень
На Берегівщині завершилася Транскордонна академія лідерів співпраці
У Кольчині, на Мукачівщині до Дня фізичної культури і спорту пройшла районна спартакіада
/ 1На Великоберезнянщині студенти з України і Польщі вивчають побут місцевих мешканців
У Мукачеві облаштують нову кільцеву розв’язку
Ужгородський міськвиконком розглянув два десятки питань
Змагання із крос-кантрі відбулися на Хустщині
/ 3На Мукачівщині циганська громада створить групи нагляду за своїми ж
В Ужгороді незабаром визначать перевізників на 5 автобусних маршрутах
На Закарпатті знову прогнозують зростання захворюваності на кір
/ 1На Закарпатті створюють міжрегіональний хаб громадянського суспільства
На Закарпаття поступово насувається осінь: скоро – дощі та похолодання
На Закарпатті бракує педагогів, особливо – на Виноградівщині та Берегівщині
/ 1Підозрюваних у вбивстві на АЗС в Мукачеві суд залишив під вартою
Мешканка Тячівщини заради втілення своєї мрії утримує розсадник з десятками тисяч рослин
В Ужгороді проводжали літо, кидаючись фарбами на кольоровому святі Holі
У Мукачеві діти вже змалечку можуть займатися самбо
Кількість закарпатців, які страждають від алергії на амброзію, щорічно збільшується
У закарпатській "столиці паприки" – Великій Доброні дозріває перець
На Закарпатті Держслужба з надзвичайних ситуацій позапланово перевірить майже 300 готелів і ресторанів
Ремонт траси "Мукачево – Рогатин" на Закарпатті мають закінчити за місяць-півтора
На Закарпатті з’явилися фальшиві гроші
/ 3У військкоматах Закарпаття готуються до осіннього призову на строкову службу
ФОТОФАКТ. На Рахівщині перекинувся рейсовий автобус, постраждали п’ятеро людей
» Всі записи