Учасникам розповіли про умови участі у конкурсі культурно-мистецьких проектів для збереження культурної спадщини краю. Минулого року це був пілотний проект, ініційований урядом Гройсмана, у результаті якого відібрали для реалізації 8 проектів. Цього року виділено на 100 проектів 50 мільйонів гривень.
Підтримка культурної спадщини як ресурсу для розвитку громад – така мета проекту «Малі міста – великі враження», який презентували для працівників сфери культури та представників громад Закарпаття у малій залі Закарпатської ОДА.
З ініціативи уряду Гройсмана пілотний проект стартував минулого року у форматі конкурсу культурно-мистецьких проектів, у результаті якого відібрали для реалізації 8 проектів. Цього року виділено на 100 проектів 50 мільйонів гривень.
Основна умова – об’єктом проекту має бути культурна спадщина, у тому числі й нематеріальна, містити додану вартість саме для громади, а успіх залежатиме від креативності ідеї, її подачі та способів реалізації. Один учасник може ініціювати максимум 2 проекти.
Учасникам заходу роз’яснили умови участі у конкурсі, відбір та механізм реалізації проектів, розроблений міністерством культури України. Забезпечили і роздатковим матеріалом – методичними рекомендаціями та буклетом про проект «Малі міста – великі враження».
богдан 2019-05-07 / 22:06:41
головний наголос тут на словах уряд гройсмана очевидно наближаються вибори до парламенту і знайшли такий хитрий спосіб за державний кошт рекламувати похід у парламент партії очільника уряду шановні журналісти і представники держадміністрації поїдьте у невицьке і подивіться що там твориться навколо памятки національного значення