Утім, йде вже третій рік, а виконаних робіт - на 12-ть %. На це вже пішло біля 5-млн грн. З обласного та міського бюджетів, а також фонду регіонального розвитку. Ще до мільйона допомогли спонсори.
Чому ж роботи призупинилися, не важко здогадатися – через затягування із виділенням коштів. Та це півбіди. Якщо закладений кошторис складав біля 36-ти мільйонів,зараз, після інфляції та кількаразового підвищення цін, будівництво вдвічі здорожчало.
Представники федерації працюють над отриманням іноземних грантів. Але там, зізнаються, не поспішають інвестувати кошти через ситуацію в країні. Днями зверталисяі до Ужгородської міськради. Просили виділили 2 млн грн. Тоді фонд регіонального розвитку зможе дати ще 5-ть. За ці кошти планують облаштували хостел. І так заробляти на будівництво центру. У міській раді запевняють, що бюджет міста не в змозі повністю профінансувати об’єкт. Левова частка, все ж, на плечах області. Утім готові виділити 10-ть% співфінансування. Коли саме кошти надійдуть, поки невідомо. Але вже точно не раніше квітня.
Якщо роботи будуть профінансовані у запланованому обсязі, то спортивно-реабілітаційний центр запрацює, щонайменше, 2030-го року.