Громада села Нижній Студений взяла під контроль сільську раду (ВІДЕО)

Громада проти голови. Протестні настрої дістались і до гірських закрпатсьских сіл. Так, жителі міжгірського села нижній Студений вирішили контролювати діяльність сільської ради та голови села зокрема. Для цього місцеві активісти створили громадське формування та його офіційно зареєстрували. Люди кажуть, причина такого кроку - бездіяльність місцевих органів самоврядування та недовіра до голови. Позаяк в селі нагальні проблеми вже роками не вирішують: дороги не ремнотують, землі, які належать селчнам роздають наліво і направо невідомим особам.

Громада села Нижній Студений взяла під контроль сільську раду (ВІДЕО)

Біля сільської ради місцеві активісти збираються вже не вперше. Загальні збори, на яких вирішили створити громадське формування відбулись  наприкінці березня. Нині – крок наступний.Все згідно із законом. Після того, як всі папери будуть підписані, громадське формування офіційно почне свою діяльність. Об єднатись місцеві активісти вирішили заради корисної справи.

Голова села, якого активісти на збори  запрошували щоразу, так  на зустірч з громадою    жодного разу і не прийшов. Селяни вимагали прозвітувати перед людьми за виконану роботу,  та поки так нічого і не почули. Свою заяву активісти залишили у секретаря. Чому сільський голова їх уникає,  розуміють дуже добре. Кажуть, за багато років проблем в селі накопичилась чимало.

Окрім зруйнованих доріг, турбує місцевих і інша проблема: жодна вулиця в селі неосвітлена, сміття людям також викидати нікуди, ще одне питання, яке потрібно вирішити якнайшвидше: в одному з присілків школярам  доводитсья долати  по 4 км по бездоріжжю, аби дістаись до школи, відтак терміново потрібен шкільний автобус. Люди кажуть, якби сільського голову, турбували проблеми громади, ці питання він принаймні би намагався хоч якось вирішити. Місцеві активісти кажуть, розібратись потрібно і кому сільська рада виділяє земельні ділянки.  Люди переконані,  землі  роздають наліво і направо невідомим особам, тоді як в гірському селі кожний клаптик  на вагу золота З цим питаннями  люди вже зверненулись  до прокуратури. Ще після розпаюваня колгоспних земель кожному селянину виділили по 70 сотин 20 з яких вони передали  на пасовища, однак вийшло так що  їх пасовища віддали невідомо кому. Вирішувати проблеми, яких в гірському селі в вистачає, потрібно якомога скоріше, кажуть місцеві активісти. Та зробити це можна лише  спільним  зусиллями.

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
15 квітня 2014р.

Теги: Студений, сільрада, самоврядування

Коментарі

Буратіно 19.04.2014 / 21:58:23
От "добрі" люди причепилися до чесного чоловіка. ДУМАЮ НАПОРЯТЬСЯ І НА ТОГО, ЩО ЇМ ВКАЖЕ, ДЕ РАКИ ЗИМУЮТЬ.

--------------------- 16.04.2014 / 15:57:58
Шановні дописувачі у сповідь ідіть, а не в страсний тиждень коли читаються у церквах молитви вами править сатана. Відносьтеся до інших так, як хотілиб щоб відносилися до вас. Моліться та шануйтеся, не гнівіть бога, бо за все будуть спокутати ваші діти.

чебурашка 16.04.2014 / 08:17:10
Ярино,всьо рівно ти Больбанку не протягнеш.Перед тим як оббріхувати когось,наведи порядок у своїй сім"ї.

гроші 15.04.2014 / 23:17:19
а яка сума грошей потрібна для виконання цих робіт? Скажи нам Шоваку!!!

О.Ве.Шу. 15.04.2014 / 23:06:30
Чому у Воловецькому районі зробили, а Ви сидите на одній нижній точці? Чому начальство області говорить за Вас як за людину яка все запустила у роботі?

О.В.Ш. 15.04.2014 / 22:37:09
Всім велике спасибі!!!Доброї ночі Вам!!!

шовак 15.04.2014 / 21:46:07
Земельку у Студеному має і заступник Шовака Василько Юртин,а може він уже там проживає,замість Майдану.Одинаково розумні ці хлопці -керівники Земельного управління району . Скоро вже прийде їм заміна Маньо Ю.,та Наташка .

Сойми 15.04.2014 / 21:35:53
Мар"яно, хлопчик не виноватий

Русин 15.04.2014 / 21:35:38
А прийде до голосованя та впят го виберут!

Громаді 15.04.2014 / 19:15:24
Вівці-секретарки-помічниці начальника земельного Міжгрірщини, відписуються замість Шовака у коментарях.

мар"яна 15.04.2014 / 12:20:05
Хто це писав тот добре знає відки у наташки хлопчик.

Людмила 15.04.2014 / 09:08:06
На Міжгірщині сидить дуже розумний начальник земельного з ДАІ - колишній працівник міліції, який окрім слів "штраф за перевищення швидкості" більше нічого не знає.
Хай він відповість хоча б на три питання:
1) геодезія - це..?
2) картографія - це..?
3) визначення меж в натурі..?
А то сидить безграмотне і нічого не розуміє в землеустрої!!!

/ 2В Ужгороді презентували 16-томну "Історію України" Сергія Федаки Відео новина
/ 7Освітяни Керецьківської громади також висловили недовіру її очільнику Михайлу Мушці Відео новина
Упродовж минулого року тільки на ділянці Мукачівського прикордонного загону оголосили 63 підозри переправникам ухилянтів Відео новина
/ 3Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом Відео новина
В Ужгородському замку "камерно" виставили "Художню спадщину Імре Ревеса на Закарпатті" Відео новина
/ 2На Закарпатті триває конкурс стартапів Відео новина
На Закарпатті влітку зафіксували 1 випадок кору Відео новина
В Ужгороді пройшов благодійний волонтерський Кремзлик фест Відео новина
На Закарпатті пройшли конгресові слухання Відео новина
/ 3В Ужгороді з'явилася чергова мініскультурка – Русалка Відео новина
Спортсмен з Мукачева став бронзовим призером чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА Відео новина
У Тячеві "змагально" закрили тенісний сезон Відео новина
Середньовічний фестиваль провели у Хусті Відео новина
На Закарпатті прикордонники використовують для повітряної розідки пілотовану техніку та дрони Відео новина
/ 1Буккросинги сервісних центрів МВС на Закарпатті поповнились новими підбірками книг Відео новина
/ 2У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з полеглим у війні Василем Іваньом Відео новина
На Закарпатті реалізовують проєкт "Віднова:UA" Відео новина
12 будиночків на 48 осіб: модульне містечко презентували у Середньому на Ужгородщині Відео новина
В Ужгороді медики на конференції ділилися досвідом у лікуванні епілепсії Відео новина
/ 1Господині в закарпатському селі готують голубці для захисників на передовій Відео новина
/ 2Найбльше шкіл запланували останній дзвоник на Закарпатті на 7-8 червня Відео новина
/ 1Виставку традиційного народного одягу Луганщини "Евакуйована колекція" представили в Іршаві Відео новина
У Мукачеві релоковане підприємство з Харкова виробляє сирні снеки Фото новинаВідео новина
/ 2На Закарпатті 80-річна жінка здала теоретичний іспит з ПДР і тепер вчиться водінню Відео новина
Зустріч із закарпатськими родинами пропавших безвісти та полонених організували в Ужгороді Відео новина
» Всі записи