Студенти УжНУ звинуватили викладача-батька в хабарництві, а сина - в сексуальних домаганнях (ВІДЕО)

Корупційні сімейні схеми діяли в Ужгородському національному університеті. Кілька студентів старших курсів провели анонімне анкетування серед медиків. Результати приголомшливі: у анкетах студенти звинуватили викладача у хабарництві, а його сина-педагога у непристойній поведінці та домаганнях. Відтак звернулися до декана із вимогою з'ясувати всі обставини.

Студенти УжНУ звинуватили викладача-батька в хабарництві, а сина - в сексуальних домаганнях (ВІДЕО)

Вчиш – не вчиш платиш. Студенти скаржаться: безкомпромісна ситуація, коли без грошей оцінки не ставлять нікому, за останній рік стала для частини викладачів догмою.

Аби вивести проблему із рівня чуток до фактів, провели анонімне опитування. Кажуть: кожна анкета – з іншим почерком, і відео, як їх заповнювали різні люди, – також є. А ще є звинувачення у хабарництві та ганебній поведінці викладачів. Кажуть: пропонували оцінки в обмін на інтимні розваги багатьом, щоправда, відкрито говорити дівчата про це не наважаться. Тим паче, що дехто таки погоджувався, опинившись за крок від відрахування.

Низку паперів збирались передати декану – аби ознайомився.  Олександр Болдижар натомість попросив активістів опрацювати анкети самостійно і разом з тим запропонував створити спільну ініціативну групу. А ще повідомив: знання студентів невдовзі перевірятимуть комп’ютерні програми.

Викладач медичного факультету Іван Васильович Грига за всю зустріч не промовив ні слова. Хоча саме його анкетовані назвали хабарником, а його сина-педагога – ласим до полунички.

Декан же швидко з делікатної теми повернув до успішності студентів. Наголосив: ініціативна група має займатись не лише викладачами, а здебільшого студентами. Активісти ж бачать основною проблемою факультету зовсім інше.

Звернення із описом вимог, серед яких детальна перевірка та реформування процедури оцінювання, таки вручили декану. Аналогічне – занесли до ректорату навчального закладу, тож скоро чекають на відповідну реакцію. 

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
26 березня 2014р.

Теги: хабар, секс, УжНУ

Коментарі

Правосуддя 2019-11-04 / 23:00:23


Хамство і перехід на особистості. Тут не помийниця. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Мама 2018-05-14 / 22:14:04
Велике прохання до викладачів: не ганьбіть педагогічну еліту, не захаращуйте університет своїми ненаситними і неадекватними амбіціями. Дайте можливість українським студентам здобувати освіту в Україні, в рідному УЖну. сама закінчувала цей університет , біологічний факультет. Про хабарі і мови не було, про викладачів чудові спогади, світлі професійні люди, які любили нас, свою справу, піднімали престиж закладу. А тепер вчиться мій син. Мені сумно і страшно.

Аспірант 2014-04-08 / 20:47:52
Шо ви всі гоните на Болдіжара, хороша людина я коли поступав в аспірантуру на хірургію то пані Іванова запросила від мене 3000 доларів, якби така такса, тоді я пішов до Болдіжара і все йому розказав бо немав таких грошей, він мені сказав іди здавай іспити, і я здав всі іспити і вступив без копійки.

стоматолог 2014-04-01 / 16:47:38
Що ви до нього вцепилися вот мед фак то дійсно взяточне місце,роботии не маєте? Що на мед фак не пішли?

Стоматолог 2014-03-30 / 15:52:53
Тоже мені сексуальні домагання;) Ви вот про наш факультет напишіть Вот де храм розпусти

в курсі 2014-03-29 / 17:53:58
Болдижар нікого з хабарників не накаже, адже всі вони віддають йому великий процент

доктор 2014-03-29 / 13:20:10
А в Мукачево старых специалистов и вречей дерматологов в поликлинике разгоняют и заставлюят писать заявление !!! Ккуда будут ходить больные ? К главврачу домой наверное :)

ГРУНЬ 2014-03-28 / 22:57:09
Маю доручення усіх матерів-християнок. Вони уклінно просять викладачів не брати хабарі від їхніх дітей. Будуть за це дуже вдячні.
Від себе додам. В Мукачівському університеті до рук викладачів теж прилипають гроші.

СТУДЕНТУ МЕДИКУ 2014-03-28 / 17:56:49
Не шизди

Студент медик 2014-03-27 / 18:23:40
Чим дальше від початків введення ЗНО, на медичні спеціальності вступають не ті студенти, яким ця спеціальність би підійшла краще. Інтелект студентів медиків чим дальше тим він нижчій і викладачі в цьому не винні, студенти самі носять їм хабарі, а потім жалійуться що ті деруть з них!!!
В УЖНУ реально можна здати сесію без грошей і подарочків. Розумного студента ніхто не завалить!!!

Мама . 2014-03-27 / 18:07:05
Що ту говорити ! Беруть і беруть ! В ліцей плати , коледж плати , в унівеситет плати ! Ви подивіться , в яких будинках вони живуть . Питання , за які гроші ? ? ?

мама 2014-03-27 / 17:06:29
Хабарі вже почали брати вже і факультетах, де цього не було. Так, нова зав. кафедри міське будівництво на інженерно- технічному мало що особисто зрізала багато стипендій, ще й вимагає від студентів нові прінтери , комп'ютери, в першу чергу у 4 та 5 курсів.При старому зав.кафедри Хархалісі цього не було. Але разом з тим ніякої практики та практичних робіт зі студентами не проводяться.Одна теорія.

дикий кунь 2014-03-27 / 12:59:13
Болдежар сам хабарник!!!подивіться який в нього особняк з камерами, донька на крутій тачці катається

Мих.Мих. 2014-03-27 / 12:43:00
Нарешті, взялися за медицину! Всіх деканів геть! І Болдижара і Костенка і Дуло! Це все свита Ващука!

краянин 2014-03-27 / 11:45:52
Не УЖНУ а гоп-стоп!До чого довели навчальний заклад викладачі-злочинці!Кінчиться тим ,що з метою економії держбюджету ліквідують нехрен УжНУ і лишаться горе-науковці без корита!Досить "доїти" студентів та їх батьків!

Мешканець міста 2014-03-27 / 11:23:28
Болдижар мудак. Студенти трійочники бо за 4 і 5 уже потрібно платити. Включив дурня і вдає з себе незнайку. Якщо у них усі трійочники їх усіх потрібно відправити на переатистацію. Ганьба. Я оплачую за навчання сина 11 000 грн, які знання вони надають, коли у бібліотеці медична література 60 років. Я розумію, що параці світил медецини потрібно вивчати, але світова медицина уже далеко пішла в перед і існують новітні методи лікування, про які самі викладачі нічого не знають. Болдижара і його гопкомпанію вон.

мешканець міста 2014-03-27 / 11:12:56
Це правда, Мій син студент медичного факультету. Я з Григою мав справу. Вони із сином придумали схему. Син викладає, журнал не веде, записує у окремий зошит оцінки. А батько приймає екзамени. Так було і з моїм сином.Поставили двійку. Коли я прийшов з’ясовувати причини, Грига мені показав журнал і сказав що мій син взагалі не ходив на пари і в журналі нема жодної оцінки. Я розібрався і довів, що мій син відвідував пари а його син половину пар пропустив і не вів журнал. За здачу іспиту у мого сина вимагали 300 доларів США. Але я розібрався по своєму. Узяв цього горе викладача добряче ним потряс і все здача є. Я розумію, що це не вихід, але з такими падлами так і треба робити. Ви запитаєте мене чому у міліцію не пішов, поясню: серед викладачів кругова порука, одного посадять, дитина просто не довчиться. Гнати їх у три шиї треба. Студентів вони не вчать,а вимагають

закарпатець 2014-03-27 / 07:37:04
Таких хабарників-жлобів треба негайно здати правоохоронним органам!Їм не місце в УжНУ.Завдяки таким "педагогам - носіям науки" немає якісної медицини,а вцілому - немає в Україні для народу нічого ,крім злиднів,безробіття і беззаконня.Ці так звані "викладачі-ненажери" знищують повагу до молодої людини,що хоче вчитися завдяки своїм здібностям а не за хабарі.Де міліція,де прокуратура,де СБУ,адже країну довели до прірви такі як Мікловда,Офіцинський,Фабіан та їм подібні.Чи можливо ці держоргани самі провокують на хабарі замість боротьби з цим ганебним явищем?

Історик 2014-03-26 / 23:41:09
Особливо на істфаці таких багато!!!

студент 2014-03-26 / 22:55:26
мало журналісти перегнули...не думаю, що хтось із дівчат з ним ПОГОДЖУВАВСЯ))він просто веде себе непристойно...дозволяє дурнуваті жартики, вічно говорив про те, як буде з нами розважатися по нічних клубах, звідки його студенти неодноразово виволокали

В Ужгороді готуються до тестування отриманими тест-системами для діагностування COVID-19
У Тячеві вже понад тиждень дезінфікують місця найбільшого скупчення людей
/ 3У Довгому на Іршавщині закривають два протитуберкульозні заклади
/ 1Карантин і супутні йому обмеження поставили на паузу багато бізнесів на Закарпатті
Єдиний закарпатець, який вижив у масштабній смертельній ДТП в Росії, повернувся на Рахівщину
У Мукачівській райлікарні тести є, обладнання – вистачає
Кубок пам'яті Михайла Довжанина пройшов у Хусті
У Мукачівській дієцезії римсько-католицької церкви будуть проводити служби у форматі онлайн
В Ужгороді триває модернізація системи вуличного освітлення
/ 2На Закарпатті є 174 апарати штучної вентиляції легень
У райцентрах Закарпаття є визначені місця для обсервації осіб із підтвердженим коронавірусом, якщо такі з`являться
На Закарпатті розпочинається весняний призов до армії
/ 1Викладач юрфаку УжНУ "презентаційно" провів поціновувачів літератури своїми "Шляхами мудрості"
У дендропарку "Березинка" на Мукачівщині почали розквітати червонокнижні шафрани
В Ужгороді презентували видання відомих дослідників
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
/ 1Із 10 лютого у Мукачеві діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення
Реконструкцію "Лужанки" на Закарпатті, яку мали завершити торік, призупинено
/ 4Свою нову літературну "Пастку" презентував в Ужгороді Михайло Рошко
/ 9Тариф на розподіл газу обговорили за "круглим столом" в Ужгороді
З 1 березня мешканці сіл Мукачівської ОТГ матимуть змогу отримати медикаменти в амбулаторіях
/ 2Свідки вбивства прикордонника на Рахівщині розкрили нові подробиці
На Закарпатті за тиждень хворих на ГРВІ та грип побільшало на 40%
Можливі зміни до Конституції обговорили на форумі "Відкритий діалог з громадами" в Ужгороді
У Мукачеві за рік побільшало родин, в яких виховується троє або більше дітей
» Всі записи