Сьогодні вона ще на грядці, а завтра буде вже у когось на столі. Свіжа, соковита, вітамінна. Рання редиска завжди смакує найбільше, кажуть селяни, адже після зими куштувати свіжі вітаміни – одне задоволення.
Як правильно доглядати за городиною, добре знає пані Параска. Каже, аби врожай був гарний, у парнику потрібно працювати з ранку до вечора. Поливати, вносити добрива. А ще потрібно знати, коли краще редиску сіяти.
Щавель, салат, петрушка, цибуля – свій перший врожай вже збирає і пані Еніка. Огірки цього року посадила трохи пізніше, а тому ці овочі доспіють лише через два тижні. Зі збутом товару проблем нема. Продавати городину їздить до Мукачева, каже, ранні овочі завжди купують на ура.
А от пан Олександр нарікає, на ринку багато товару не продаси, а знайти оптового покупця з кожним роком все важче. Каже, раніше, овочевий бізнес був більш прибутковим. Та попри проблеми зраджувати своїй улюбленій справі не збирається. Вирощує огірки вже чверть століття. Насіння купляє якісне, не забуває підживлювати ґрунт та обов‘язково слідкує за температурою в теплиці. Адже від цього залежить яким буде майбутній врожай. Поки є хоч якийсь прибуток – в зелений бізнес і далі буде вкладати кошти і сили. Іншої роботи в селі просто не знайти. А ранні овочі для місцевих вже давно стали другим хлібом.