Ужгородські кінологи розповіли, як начальство знущається над підлеглими і собаками (ВІДЕО)
Ужгородські кінологи розповіли журналістам усю правду про умови, у яких вони працювали, і як ставилося керівництво до собак, які рятували не одне людське життя. Виявляється, чотирилапих уже півроку годують кашами, а не кормом, а тренування проходять в антисанітарії та зі старим спорядженням. Належних умов для роботи жодних, тим часом керівництво структури ДСНС - виправдовується недостатнім фінансуванням.
Кінологічне відділення ДСНС працює в Ужгороді уже давно, однак зараз ситуація стала критичною. Люди, які там працюють, не можуть далі терпіти байдуже ставлення до них та шести собак, яких тренують. Кажуть, втрачати їм нічого, тож вирішили розповісти гірку правду. Готуються до роботи, обідають та переодягаються кінологи в аварійній будівлі, яка ось- ось розсиплеться.
Всередині все тріщить по швах, кабінети зовсім не нагадують приміщення інших комфортних відділень структури. І все б нічого, однак взимку тут начальство забороняє навіть грітися.
Хлопці розповідають, що працюють тут, хто 2 місяці, а хто шість років, однак такого ставлення як за останній рік ще не бачили. Кажуть, справа дійшла до того, що корм для собак списують, гроші забирають. Тваринам доводиться варити кашу і за власні кошти купувати вітаміни взимку. Вище керівництво обіцяло повернути гроші хоча б на ліки для тварин, але виявилося – обіцянка- цяцянка. З людей, які довго терпіли таке ставлення, навіть почали вимагати і процент від преміальних за показові виступи собак відділення. Олег Малєєв каже, це стало останньою краплею.
Зараз на території кінологічної групи антисанітарія, неподалік – звалище. На це також уваги ніхто не звертає. Хлопці кажуть, на те, як натреновані собаки, у ДСНС не дивляться, дивляться, з кого б здерти гроші і на чому б зекономити.
Начальник рятувального загону ДСНС каже: чисто там, де не смітять. Потім списує все на нестачу коштів та погане фінансування. А усі звинувачення заперечує. Критична ситуація чи ні – можна судити з побаченого, однак, тварини тренуються на дідівських драбинах та перекладинах, а інструктори проводять робочий день під розбитим дахом.