На Тячівщині легітимізували Народну раду та заборонили КП і ПР (ВІДЕО)

Визнали легітимною Народну Раду і на Тячівщині. На позачерговій сесії районної ради більшістю голосів узаконили кількісний склад та повноваження новоствореного органу, як контролюючого над вже існуючими владними структурами. Заодно затвердили і механізм підпорядкування адміністрації районній раді. Не обійшлося і без непорозумінь.

На Тячівщині легітимізували Народну раду та заборонили КП і ПР (ВІДЕО)

У повному складі депутатський корпус Тячівської райради приступив до розгляду пяти питань порядку денного. Найголовніше з них -  створення Народної ради Тячівщини.

Заодно затвердили склад та визначили повноваження органу, що покликаний вести нагляд над уже існуючими владними структурами.

Рада складається з 31 активіста – уповноважених громадами населених пунктів і авторитетних громадян, що проявили себе під час революції. Щоправда, один з присутніх не погодився з цим. У сесійній залі зав’язалася перепалка. Присутні на засіданні  містяни назвала такі заяви провокаціями і вимагали вивести чоловіка із зали.

Ще одне важливе питання, яке депутати обговорювали з не меншим запалом,  стосувалося припинення діяльності Комуністичної партії та Партії регіонів у районі. За проект рішення з незначними поправками депутати проголосували одноголосно. Ним заборонили використання політичної символіки цих партій та негайне припинення їх діяльності. Позаяк колишні "регіонали" залишилися при своїх мандатах, громадськість висловила  побоювання, що більшості з них удасться під шумок уникнути люстрації.

Під час обговорення питання підпорядкування адміністрації райраді теж виникло чимало дискусій. Зокрема, про своє відсторонення від справ заявив екс-голова РДА Іван Бринзяник. Механізм підпорядкування ще будуть  узгоджувати, але основне – громадськість отримала можливість впливати і стежити за діяльністю влади. Попереду ще багато роботи, втім депутати готові співпрацювати з громадою для досягнення максимального результату. 

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
28 лютого 2014р.

Теги:

Коментарі

asd 2014-03-02 / 20:20:44
Повернутися у кабінет в «білому домі» мріє медик-взяточник Федір Яринич. Його вже двічі звільняли. Яким чином Яринич опинився в списку Народної Ради? Мені здається, що Народну Раду треба гнати поки не пізно. За один місяць Федір Яринич прийняв на роботу майже три десятки нових працівників. Як думаєте скільки коштує посада? Знаю тільки єдине, якщо Яринич буде призначений на якусь посаду, то це буде означати, що Народна Рада "фігня"!!!

альтернатива... 2014-03-02 / 00:27:47
Хлопці це правильне рішення, створити саме народну раду. З особистого досвіду скажу: ми також створили орган в одному райцентрі, але за тиждень існування саморозпустилися... були проблеми з складом осіб, люди які туди потрапили з подачі нинішнього керівництва району незмогли зрозуміти істину, задля якого було все створено. На рахунок присутності депутатів у списку ради... категорично непогоджуюся! Рада є по суті контролюючим/дорадчим органом для балансування правильного ведення політики керівництвом району а депутат є складовою цього, тому без депутатів орган буде більш дієвим та продуктивним. Ми працюємо саме в такому напрямку. Тримайтесь.

111 2014-03-01 / 13:43:14
Я думаю що при формуванні народної ради була допущина помилка виправити її не пізно і зараз думаю що це вже зрозуміли іактивісти майдану тому що непотрібно дотримуватися принципу 15 від депутатів і 15 віл громадськості в народній ралі повині бути люди які приймали активну участь вреволюції.

ІВАН 2014-03-01 / 13:34:37
На рахунок Андришина не згідний людина яка звільнилассь з податкової за півтора року до цих подій тому що не хотів виконувати злочині накази влади побілше би таких людей а ті двої корупціонери БОНКА І ЯРИНИЧ люди за них відзиваються дуже погано які з ними зіштовхувалися в житті.

Лоці 2014-03-01 / 09:52:05
Правильно !!! Порядочних людей там можна на пальцях перерахувати.

Юра 2014-03-01 / 08:24:45
Подивіться , хто у тячеві в народній раді - бивший голова податкової взяточник Андришин , бивший директор солерудника , який його добив Бонка , бивший взяточник нач. Відділу охорони здоров'я - яринич і т.д. Це всі ті люди , які знову хочуть дорватися до корита .

В Ужгороді готуються до тестування отриманими тест-системами для діагностування COVID-19
У Тячеві вже понад тиждень дезінфікують місця найбільшого скупчення людей
/ 4У Довгому на Іршавщині закривають два протитуберкульозні заклади
/ 1Карантин і супутні йому обмеження поставили на паузу багато бізнесів на Закарпатті
Єдиний закарпатець, який вижив у масштабній смертельній ДТП в Росії, повернувся на Рахівщину
У Мукачівській райлікарні тести є, обладнання – вистачає
Кубок пам'яті Михайла Довжанина пройшов у Хусті
У Мукачівській дієцезії римсько-католицької церкви будуть проводити служби у форматі онлайн
В Ужгороді триває модернізація системи вуличного освітлення
/ 2На Закарпатті є 174 апарати штучної вентиляції легень
У райцентрах Закарпаття є визначені місця для обсервації осіб із підтвердженим коронавірусом, якщо такі з`являться
На Закарпатті розпочинається весняний призов до армії
/ 1Викладач юрфаку УжНУ "презентаційно" провів поціновувачів літератури своїми "Шляхами мудрості"
У дендропарку "Березинка" на Мукачівщині почали розквітати червонокнижні шафрани
В Ужгороді презентували видання відомих дослідників
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
/ 1Із 10 лютого у Мукачеві діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення
Реконструкцію "Лужанки" на Закарпатті, яку мали завершити торік, призупинено
/ 4Свою нову літературну "Пастку" презентував в Ужгороді Михайло Рошко
/ 9Тариф на розподіл газу обговорили за "круглим столом" в Ужгороді
З 1 березня мешканці сіл Мукачівської ОТГ матимуть змогу отримати медикаменти в амбулаторіях
/ 2Свідки вбивства прикордонника на Рахівщині розкрили нові подробиці
На Закарпатті за тиждень хворих на ГРВІ та грип побільшало на 40%
Можливі зміни до Конституції обговорили на форумі "Відкритий діалог з громадами" в Ужгороді
У Мукачеві за рік побільшало родин, в яких виховується троє або більше дітей
» Всі записи