Якщо у 2010 році було видано шенгенські візи близько 30-ти відсоткам краян, то у 2012-му – цей показник зріс до 50-ти процентів. Також знизився рівень відмов заявникам. При отриманні ж відмови на видачу візи, громадяни в змозі оскаржити рішення. Шляхом письмової скарги до генерального консульства, або ж подати апеляцію до Міністрества закордонних справ, або заявити до суду. Проте працівники консульств запевняють: якщо громадяни подають необхідний пакет документів, то у більшості випадків шенгенську візу вони таки отримують.
Говорять Світлана Мітряєва, директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень та Ольга Єгорова, аналітик Центру стратегічного партнерства Генерального консульства Угорщини в місті Ужгород.
Володимир 2013-11-20 / 13:21:35
ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!«Для отримання словацького малого прикордонного руху, жителям прикордонної території, треба ще підтвердити причини поїздок. Не тільки шопінг та туризм не належать до них, а навіть родинні причини обмежені до абсурду, на відміну від угорського прикордонного руху- де все дійсно робиться для людей. Отже, потрібно щоб малий прикордонний рух з Словаччиною був доступний для прикордонних мешканців не на словах ,а на ділі!!! »