Ужгородці скаржаться на відсутність смітників (ВІДЕО)

Чому в центрі міста немає смітників? Вже не перший рік це питання хвилює жителів обласного центру. Ужгородці скаражаться: одна з головних вулиць міста проспект Свободи без смітників уже кілька років, там урни виставляють магазини. Зовсім інша ситуація на міських зупинках, якими мала би опікуватись міська влада.

Ужгородці скаржаться на відсутність смітників (ВІДЕО)

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
01 вересня 2013р.

Теги: смітник

Коментарі

ужгородець 2013-09-02 / 15:20:27
А щодо обласного та лялькового тетру все зроблено правильно! Якщо міський бюджет не тяне його утримувати то необхідно передати в область, або шукати іншу можливість зберегти будівлі у діючому стані! Ось і вся логіка! А з твоїх слів виходить що потрібно лишати в себе, любою ціною, як дитяча залізниця котра висіла на балансі львівської, здається, і потроху - гнила! Треба передати в руки тим хто зможе його відновити, і щоб заклад чи то установа, говорю загалом, приносила прибуток місту і користь, задоволення ужгородцям і гостям міста!

ужгородець 2013-09-02 / 15:11:19
Ну для початку В.Погорелов - мій, такий самий як і твій! Взагалі не розумію що ти мені його приписуєш!!! Підприємці насправді і відповідають за свою територію, і за вивіз сміття сплачують не міського а саме свого, наголошую свого, ніхто побутове сміття в 60 літрових пакетах їм туди не зносить. По друге - урни одного зразка, єдина відмінність у розмірах, вони навіть за кольором одинакові - чорні. Для тебе особисто можу зазначити, можливо маєш якесь відношення до підприємницької діяльності, отож прибирати прилеглу територію згідно правил благоустрою м. Ужгород, затверджених у 2006 році - Ратушняком Сергієм, необхідно на відстані 15 метрів по периметру! Які притензії. Не хочеш працювати в правовому полі дай тим хто хоче!

??? 2013-09-02 / 12:51:16
Це ти уходиш від теми відповідальності влади за наявність смітників у місті і прибирання міста від сміття. У всьому світі муніципалітети встановлюють в містах смітники і відповідають за них. І це нормально. Бо за чистоту в місті відповідає влада, а не підприємці. Зрештою, смітники мають бути однаковими, гарними, дизайнерськи узгодженими з довколишнім середовищем, а не хто які собі купить. Підприємці ж мають відповідати за порядок на свої територіях, які орендують або які викупили. І не мають платити за вивіз міського сміття. Твій Погорєлов дуже хитрожопий: від міськох власності звільнився - ПАДІЮН, ляльковий театр, поліклініку і т.д. без згоди громади передав у власність області, бо так догаздувався, що не міг їх утримувати. Потім зобов'язав підприємців прибирати територію міста на відстані 6 метрів від їх територій. А тепер ще й хоче зобов'язати їх за нього прибирати. А не пішов би він нах**?

Ужгородець 2013-09-02 / 12:39:39
Давайте невідходити від теми смітників! Про які і йде мова в сюжеті. І приклад я навів досить "живий" чому саме у нас немає смітників. Звичайно хотілось би щоб було так як хочаб у сусідній Словакії. Наприклад Пряшів, красиве містечко, навіть бювети є, смітники елегантні, не виділяються, як і велопарковки, але ментальність інша у людей. Думаю наші люди не гірші, проте там все одно краще.
А лаєити владу простіше всього, та нажаль результату малу... караван все одно їде далі

??? 2013-09-02 / 09:58:55
Ага, прибирають територію підприємці, смітники ставлять підприємці, міське сміття за свій кошт оплачують підприємці.... А нахрена тоді здався вій Погорєлов? "Корону" дешевше на 10-15 млн продавати? Аптеки дерибанити? Землю розкрадати?

Ужгордець 2013-09-02 / 09:49:49
Народ вам хоч носом тикни в смітники ви їх непобачете, або через хвилину забудете про них.
Було ж прийнято рішення виконкому про те, що смітники забезпечують приватні підприємці біля своїх закладів. І так воно і є біля кожного закладу є смітник. і на мою думку це більш менш нормально. Оскільки враховуючи наявність в нашому місті вликої кількості придурків-вандалів, муніципальні урни просто не виживають.
І до теми, вчора гуляв по Київській набережній, остання лавочка біля транспортного мосту, біля неї завжди була БЕТОННА УРНА!, а цього разу вона опинилася в кущях,навпроти лавки, мабуить комусь із молодиків вона сильно заважала. Ось вам і приклад, що у нас стається муніципальним майном. Тож поки цих "юних шкідників" не перевчать, нехай смітники виставляють підприємці, а наніч їх ховають, подалі від біди!

Читачка 2013-09-01 / 22:07:45
Смітників немає не тільки на зупинках чи у центрі міста, їх взагалі немає уже в місті. І це ініціатива мера, який не хоче витрачати кошти на прибирання смітників. На його думку, якщо смітників не буде, то і смітити не будуть. Звичайно це "відмазка", яка не має у собі логіки. Добре, що на власні потреби у мера є кошти. І зауважте, жоден із депутатів міської ради не піднімає питання про відсутність смітників в Ужгороді. Добре, що городяни сплачують податки до бюджету міста. Соромно жити в обласному центрі, у якому нема жодного міського смітника.

Після обшуків у Вільховецькій ОТГ голова подав у відставку. Мешканці – протестували, депутати – відставку не прийняли
Батько і син з Мукачева стартували в автопробігу 65 країнами і 5 континентами
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
Через коронавірус відвідуваність на Закарпатській станції переливання крові – втричі менша
/ 14На українсько-угорському кордоні на Закарпатті люди понад добу не можуть потрапити в Україну
/ 2На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
/ 5На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
Карантин не вплинув на попит на продукцію закарпатських квітникарів
/ 1На Ужгородщині можна прогулятися "Шляхом Плотені"
В Ужгороді ветеран АТО створює одяг, взуття та аксесуари середньовічної епохи
/ 1Будівництво спорткомплексу у Невицькому на Ужгородщині – на завершальній стадії
На Закарпатті – в розпалі сезон збору полуниці
/ 4За час роботи притулку "Барбос" в Ужгороді майже 600 безпритульних тварин знайшли господарів
/ 1Вже незабаром в Іршаві з’явиться нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини
З початку епідемії у близько 80 дітей на Закарпатті підтвердили COVID 19
/ 1Фейкова новина про відсутність води у Шаяні на Хустщині могла нашкодити туристичному сезону у майбутньому
На Закарпатті активізувалися кліщі
/ 1Перша вантажівка з "коронавірусними" відходами з обласної лікарні в Ужгороді відбула на утилізацію
Із пом'якшенням карантину в Ужгороді на вулицях відчутно побільшало містян
Під час карантину ситуація зі здоров’ям в ужгородців погіршилася
Підрядники обіцяють відшкодувати всі збитки, спричинені обвалом будинку у Виноградові
/ 2Лікар каже, що будівельники, які працювали на об'єкті, що обвалився у Виноградові, мали ознаки алкогольного сп'яніння
/ 2На Берегівщині 10 школярів об'єдналися, щоб пропагувати ідею сортування сміття
У зв’язку з карантином на сесії Мукачівської райради усі рішення депутати прийняли пакетом
Пом'якшення карантину відобразилося й на роботі медичних закладів
» Всі записи