Керівництво ужгородського ЖРЕР №5 обдурює податкову (ДОКУМЕНТ) (ВІДЕО)

Працівники ЖРЕРу №5 дурять податкову -- так думають депутати Ужгородської міської ради. Справа в тому, що обслуговуванням більше 20-ти будинків замість ЖРЕРу займається ПП «Двірник», яке, за словами депутатів, не вигравало відповідного тендеру, натомість його лобіював міський голова на прохання директора того ж таки комунального підприємства -- Анатолія Ковальського. Схема давня як світ, адже ПП на відміну від ЖРЕРу, сплачує лише 5 замість 18 відсотків податку.

Маючи на руках звернення депутатів до прокуратури, журналісти вирішили навідатись у кабінет директора.

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
12 березня 2013р.

Теги: ЖРЕР, податки

Коментарі

ужгородка 2013-03-13 / 20:20:38
народ, ви шо, з глузду зїхали? ви шо хочете шоб гнатків і компанія самі ту білочку вночі розібрали? та хай кричить, бо якби не кричав, то і не знав би ніхто нічого крім десятка хто там живе. а жек 5 і ковальський та то взагалі ... це нормально сам собі створити ПП і його ж доїти, а прибиральники то жековські пашуть, шоб не звільнили.

ви бацнуті? гризтися між собою... гнатків трикур гнатків ... а хто шо винний і забули.

555 2013-03-13 / 10:17:50
Да... Читаю и понимаю главную проблему наших ужгородских "политиков" - коньюктура, вождизм и "доступ до корыта". Тот альтернатива тому, тот этому, тот вчерашний а тот сегодняшний... В меня такое впечатление, что "меров-вождей" у нас больше чем депутатов (Трикур, Чубирка, Адамчук, Погорелов-младший... кто еще?). Это главная причина уверености Погорелова в своих силах. Он постоянно сплачивает свои команду и "четко" разводит разделяет других. "Разделяй и властвуй". А что эти все господа зделали для города? Может нужны новые фамилии?

Спостерігач 2013-03-13 / 07:43:33
Да Трикур був такою серйозною альтернативою, що розвалив найпотужнішу фракцію ЄЦ (ділитися із депутатами не хотів?) :). А зараз за нього взагалі не чути. А Адамчук і Чубірка у чому жополизи?

Варош-Спостерігачу 2013-03-13 / 00:29:25
Якраз спілкування з пересічними людьми і спонукало мене написати мій попередній коментар. Особисто мені Трикур до сраки. Але люди коментують, що він був альтернативою. Стосовно Адамчука і Чубірка то це жополизи Погорелова. Тоді питання : а де альтернатива?

Спостерігач-Варошу 2013-03-13 / 00:19:10
Це об'єктивна реальність. Вийдіть з дому поспілкуйтеся з пересічними людьми і самі це зрозумієте (Звичайно, якщо Ви не Трикур)

Варош-Спостерігачу 2013-03-13 / 00:14:05
Це так би вам хотілося. Поживем-побачим...

Спостерігач 2013-03-13 / 00:05:05
Трикур - вчорашній день. Депутатам треба орієнтуватися або на Адамчука, або на Чубірка, бо саме з них обиратимуть нового мера. Усі решта -вихідні

Варош 2013-03-12 / 23:55:57
Був ТРИКУР була реальна АЛЬТЕРНАТИВА ПОГОРЕЛОВУ. А зараз всі депутати кожен сам за себе. Нема об'єднуючого фактору. Жаль......

Спостерігач 2013-03-12 / 23:33:14
Читачі і коментатори (ті, які не з бригади Гнатківа) не будьте наївними!!! 1) Гнатків і Ко мстяться Ковальському за ЖРЕР № 1. Там дружина Гнатківа - Тамара працювала головним бухгалтером, а Волосянський - заступником директора. Коли Гнатків почав гнати на Погорелова, ЖРЕР ві нього забрали і віддали під контроль Ковальському. 2) Подивіться на всі протести і виступи Гнатківа і Ко... Вони жодну справу не довели до кінця, зате постійно телеефірі... Хіба це діяльність? Ні, це - звичайнісінький популізм

виборець 2013-03-12 / 15:52:26
Новому району 2013-03-12 / 15:29:43

Дуже влучний коментар. Повага.

Підтримую 2013-03-12 / 15:49:10
Гнатківу і Батьківщині дуже вдячний за підтримку!
Молодці, хлопці. Хоча спочатку ми були не впевнені. Успіхів вам.

Новый район 2013-03-12 / 15:29:43
Читаю коменты Спостеригача и прикалываюсь. Оказывается в государственный бюджет платить не надо:)) Класс! Достаточно заплатить в местный и в четыре раза меньше:)) Браво! Занавес!))
555 удивляется, а где же были депутаты бютовцы с Гнаткивом все это время раньше? Я не знаю где, но ведь то, что они такой важный вопрос подняли и начали разбираться - это же отлично!
Никто ничего не делает - плохо, если что-то делают - тоже плохо. Обалдеть можна. Так если депутаты начали делать определённые шаги по защите наших с вами интересов, наших с вами кошельков - так давайте им помогать, а не дерьмом здесь поливать!!!
Всем депутатам, неважно, толи бютовцам, Гнаткиву, или другим избранникам нашего города, которые предпринимают действия в защиту горожан, необходимо оказать всякую нашу поддержку.

Ужгородка 2013-03-12 / 14:34:06
Прогресивним депутатам треба об'єднуватися. Безперечно. Тільки коли вони самі це зрозуміють? Чому серед двох українців у нас завжди три гетьмани? Чому меркантильні інтереси переважають міські?
І дуже хочу, щоб наші обранці були активнішими. Так, знаю, що Гнатків судився з деякими нормами Регламенту ради, судився з незаконною приватизацією Корони, бореться з встановленням МАФів, може ще щось. Але цього замало. Треба діяти активніше, ефективніше і, головне, результативніше! Треба об'єднувати зусилля, бо 10 депутатів нічого у нашому місті не вирішать! Не поборять головного ужгородського Антигероя. Це ж зрозуміло. А тому ще раз закликаю усіх прогресивних депутатів об'єднатися! Перш за все, у голосуваннях!
P.S. При всій моїй критиці, все ж визнаю активність і певні результати роботи депутата Гнатківа. Але де поділися наші інші обранці?

До 555 2013-03-12 / 13:51:16
Згоден з 555 щодо домовленості між депутатами. Чому Гнатків, Андріїв, Ващук, Кручаниця, Німчук, хто там ще, не сядуть разом і не домовляться про СПІЛЬНІ дії для розвитку міста і протистояння злодійкуватому меру? Не визначились? Гнатків з бютівцями і ударом (Буланов) щодо дій мера, здається, визначились. Тут все ясно. А Андріїв з Ващуком? А ЄЦ, який розпався? Чи його частина? Теж не розумію що і хто заважає депутатам домовитись?

БЮТівець 2013-03-12 / 13:47:38


Анонімний тролінг. Коментуйте по суті публікації, а не переходьте на особистості. Адмін


555 2013-03-12 / 13:32:31
Сергею)) Читай БЮТовца, с которым я согласен. Кто-то кричит, потому что положено, партийные босы не поймут молчание (денег не дадут), а кто-то качественно улучшает жизнь своего округа. Согласен только с тем, что тот кто пиарится имеет больше шансов пройти по "партийным спискам", а мажоритарщик, без явных улучшений на округе и с "воплями" не пройдет во второй раз. Кто-то кричит о бутках возле Билочки, а кто-то защищает интересы своих изберателей по ул.Заньковецкой в судах, тихо и ефективно! По этому и хочу, чтобы отдельные депутаты нашли общий язык. Польза городу будет однозначно, даже я уверен!

Алина Ужгород 2013-03-12 / 13:25:37
А я Гнаткиву и его соратникам желаю удачи и побед в борьбе с ненасытным дерибанщиком Погореловым и его "соратниками"!

БЮТівець 2013-03-12 / 13:03:41
Кричати і дурний може, а от щось корисне зробити - одиниці, доя ких Гнатків і його соратники не належать

ужгород 2013-03-12 / 12:53:08
Кричіть і ви. Чого ви до Гнатківа чіпляєтеся? Кричіть, як він, кричіть про те, про що він кричить і, також, про те, про що він не кричить. Тоді в місті буде якесь життя. А так - болото...

БЮТівець 2013-03-12 / 12:48:44
Кричати Гнатків лише і вміє,а більше нічого. Кажете будки біля "Білочки"? Ну і? Гнатків по них щось рішив? Не рішив, і не рішить, бо тільки кричати і піаритися може.

На Тячівщині ремонтуватимуть дорогу від райцентру до Солотвина
Підрозділи 128-ої бригади повертаються у Мукачево у відновлене військове містечко
Кілька тижнів тому на оленячій фермі на Хустщині народились перші у новому сезоні оленята
У ДТП на Закарпатті в першому півріччі загинуло 12 осіб, більше 100 – травмовані
Екоподарунки за місяць без пластику отримають учасники челенджу в Ужгороді
Експозицію археологічних знахідок представили в обласному краєзнавчому музеї в Ужгороді
На Свалявщині у центральній районній лікарні наразі знаходяться 46 хворих з підозрою на COVID-19
У Ясінях на Рахівщині внаслідок нещодавньої негоди спостерігаються зсуви ґрунтів
Понад сотню курсантів-прикордонників завершили стажування у Мукачівському прикордонному загоні
/ 4В Ужгороді на Петефі тривають роботи з оновлення одного із найпопулярніших скверів
Ціни на ягоди на Закарпатті цьогоріч – рекордно високі
Ужгородський водоканал – модернізують
На Рахівщині через негоду підтоплено понад 100 житлових будинків та дворогосподарств
На Закарпатті – в розпалі грибний сезон
/ 3Молодь Іршави має змогу обмінюватися ідеями на базі хабу "Пак дись"
Цього року сезон черешні на Закарпатті почався пізно і з високими цінами
В Ужгороді відновлюють ліфти
/ 2Міжнародний аеропорт "Ужгород" отримав черговий шанс на відновлення рейсів
/ 2Мотоспільнота Закарпаття провела в Ужгороді акцію "Увага, мотоцикліст"
/ 3Мешканець Тячівщини створив унікальний етнографічний музей гуцульської культури
/ 1На пункті пропуску "Ужгород" нині – порожньо
Унікальні туристичні маршрути "Пізнай Ужгород" планують запустити вже восени до Дня міста
Після послаблення карантину на закарпатський Шипіт повертаються туристи
На Рахівщині вирощують фазанів рідкісних порід
Закарпатцям радять розраховуватися за комуналку онлайн
» Всі записи