На День Незалежності Міжгір'я розважали Степан Гіга і "Гарячий Шоколад"

День Незалежності відзначили у Міжгір’ї 26 серпня. Для жителів та гостей містечка організований святковий концерт за участі відомих зірок української естради: Надія Копча, Степан Гіга та гурт «Гарячий Шоколад». Не обійшлося на святі і без провокацій.

На День Незалежності Міжгір

 

Святкування 21 річниці Незалежності України перетворило центральну площу Міжгір’я на багатолюдне місце. Жителі та гості містечка збиралися довкола центральної сцени, вибираючи найкращі місця, адже за декілька хвилин до початку офіційної частини вже і яблуку ніде було впасти. А концерт обіцяв бути захоплюючим. Важливість проведення такого масового дійства не викликає сумнівів, тим більше приурочених до Дня Незалежності. Виконавці не примушували публіку довго чекати. І першими на сцену із запальними піснями вийшов гурт «Руснаки».

Гості свята співали разом із виконавцями і підтанцьовували під шалений ритм інструментів. Після такого музичного вступу на сцену вийшли з привітаннями. Першим слово взяв голова Міжгірської райради Іван Ярема. До щирих привітань приєднався і Микола Вегеш. Розповів відомий науковець і про те, чому вирішив іти у велику політику. Підтримати Миколу Вегеша - прийшло чимало знаних людей. Один із них його земляк Михайло Кічковський – заслужений журналіст України та в минулому, голова обласної ради.

Варто додати: офіційна частина пройшла в досить напружених умовах, адже неподалік від сцени, в акурат перед виступом кандидата зібрали зо два десятки молодиків. Будучи в нетверезому стані вони викрикували і перебивали виступаючого. Звісно така провокаційна поведінка, а також їх активність виключно під час промови говорить про те, що це проплачена акція, спрямована на зрив концерту. Як тільки наша знімальна група направила об’єктив камери на «дружню групу», ті одразу розбіглись, ховаючи обличчя. А на запитання, яка мета вашого візиту на концерт – відповідь була одностайною.

Іван Ярема такою акцією не здивований. Каже, що таким чином провладні сили хотіли зірвати концерт. Окрім того, на сайті Міжгірського району, а також в кабельних мережах розмістили повідомлення, про те, що жодних святкових заходів 26 серпня в Міжгір’ї не буде - такою була ще одна спроба завадити святковій програмі. Розповів голова районної ради і про примусовий святковий захід, влаштований адміністрацією району в честь Дня Незалежності.

Каже про проведений регіоналами типу примусовий концерт і сьогоднішній, де люди щирі і самі заповнили площу. Не знітився від такої провокаційної поведінки молодиків і Микола Вегеш. Із посмішкою та розумінням віднісся до всього, що трапилось, каже – це брудна, але звична річ у політиці. Не дивлячись ні на що, святкування продовжилось. Вже відома всім Надія Копча – заслужена актриса України – знає, як організувати публіку і примусити її співати разом з нею. Наступними на сцену вийшли гарячі дівчата з не менш гарячою назвою.

Звабливе тріо з «Гарячого Шоколаду» завело публіку так, що вільні місця перетворювались на танцмайданчики. Кульмінацією концерту приуроченого до святкування 21 річниці з Дня Незалежності України став виступ Степана Гіги. Тут не варто зайвих слів, адже його самого, як і його пісні, знають всі. Танці і підспівування, ось як можна охарактеризувати публіку під час його виступу. Святковий концерт і свято в цілому відбулись на славу, а люди, які по закінченню концерту й далі продовжували веселитись і співати – гарний цьому доказ.

Детальніше про це – у сюжеті випуску новин М-студіо за 27 серпня 2012 року.

 

ТРК "Мукачево" (М-студіо), Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
28 серпня 2012р.

Теги: День незалежності, свято

Коментарі

Тетяна 2012-09-01 / 11:19:57
Міжгірцю, я з такими як ти регіоналами на одному гектарі с...и не хочу,не то що щось мутити. Один "бульдог", другий "гепатит", третій "деревляний"- ФУ ФУ ФЕ ФЕ одні воняки.

ПАТРОН 2012-09-01 / 10:11:35
Синевирцю! А ти незнаєш хто такі драбиньоші і чому їх так називають?

експерт 2012-08-31 / 08:15:36
судячи з останных двох коментарыв Ярема уже прочитав сю статью

Міжгірець 2012-08-31 / 00:39:12
Зальотний, ми вже самі якось розберемся як нам тут жити. А ти пуцуй на маттерину калафондю і не забудь мудака Сморчкова з його шоблом прихватити по дорозі,бо то дійсно запроданець.

Негровецький 2012-08-31 / 00:29:59
Не дури голови людям, професоре..То ПР у школі в Негрівці насилу роздавала партійні квитки і в придачу гроші,і в Колочаві тоже, в Міжгір"ї всіх держслужбовців удостоїли партійними білетами. Думают, що хтось за них силов голосовати буде.А ти тупицьо пислякуєш не знати що, дреш лице всьому селови.

житель негрівця 2012-08-29 / 22:12:47
до кого звернутись як буде ярема розносити гроші ікому подати інформацію тому що в негровецькій школі вже деяким вчителям проплачено братом яреми який е директором ціеі школи який агітуе проти влади

зальотний 2012-08-29 / 15:03:16
Міжгірці !!! Женіть цього запроданця Ярему як кота помийного із Міжгіря , в Негровець нехай не позорить Міжгірчан !! І нехай з собою забере цього вуйка з полонини Вегеша !

правда 2012-08-29 / 14:10:51
та що молодики гуділи то виділи всі гості концерту, але чому мовчат що аплодисментів на адресу ні яреми ні вегеша вообще тоже не було про се чогось у статті замовчуют. я юра гнепа вообще нич не сказав із трибуно бо всьо і так поняв

синевирець 2012-08-28 / 21:06:13
святкувати почали на два дні пізніше тому що тоді лиш Вегеш відійшов від запоя, а Ярема спізнився на два дні тому що він Балоги гроші розносив по селах Міжгірщини на вибори !! рачаник він і в Міжгірї рачаник !

міжгірець 2012-08-28 / 18:36:00
Тетяна ти мабуть не орієнтуєшся у сьогоденні,якби орієнтувалася то знала б,що ЄЦ до Верховної Ради не балотується,бо по Україні люди не такі дурні як на Закарпатті і там їм більше як 0,001 відсотка підтримки не світить.А коли Гнепа вийшов на трибуну,то всі уніміли бо Гнепа тоже німак,вартий лише дискусії вести із своїм корешом Ботов у "Тотемі".А то що ти сумнівалася за кого голосувати,то правільно робила,із твоїх коментарів видно,що ти б не проти із регіоналами замутити-лиш не варта,тому тя біда і бере.

Молодь 2012-08-28 / 17:57:08
Концерт класний хто би що не говорив. "Міжгірець" і "До міжгірця"- звертаємося до вас, п.Сморчков,як не розумієтеся в музиці то непишіть дурниці бо підемо від вас до інших. Та зрештою, ми вже й пішли.

Тетяна 2012-08-28 / 17:43:26
ЩУР І СМОРЧКОВ показали своє обличчя на всю Міжгірщину.Під дією наркотиків та "оковитої" зомбовані молодики мішали виступу представникам від Єдиного центру.Хоч і зомбовані але очі від людей ховали, декотрі з них відверто казали хто їх сюди направив. Думаю,що Єдиний центр набере більше голосів на парламентських виборах ніж ПР. Це видно,навіть, з того,як виходили представники ЄЦу на трибуну. Як виходили Вегеш та Кічковський то молодики ще щось верещали,а як виходив Гнепа, то вніміли як один.Навіть команда зверху не допомагала. Я ще сумнівалася за кого голосувати,тепер кажу відверто- регіонали стали противні.

ярема 2012-08-28 / 17:26:56

балога старается для міжгіря ави ***** нерозуміете

до міжгірця 2012-08-28 / 16:25:54
Хотів би підтримати міжгірець 2012-08-28 / 13:38:41. Як це святкували річницю Незалежності 26 серпня і чому не зазначено, за які кошти організовано концерт? Хоча з виступів голови райради та Вегеша, який балотується до парламенту, за підтримки ЄЦ неформально, все стає зрозумілим. З одного боку стаття є пафосною щодо організації свята, запізнілого на два дні, а з іншого ще вписується критика влади незрозуміло чому, адже люди приходять святкувати у День Незалежності 24 серпня, а не згадують про це через два дня.

міжгірець 2012-08-28 / 13:38:41
Молодики,які освистували виступ Вегеша проплачені,а концерт видно не проплачений.Та концерт на дві години почався пізніше,тому що не могли публіку наскребсти.А Гіга зовсім невпопад співав,не вспівав за фонограмою,це був його самий поганий виступ за всю історію виступів на Міжгірщині.Молодь зовсім не сприйняла цей концерт із-за того,що він був замовлений ЄЦом,який геть втрачає свої позиції на Міжгірщині...

7345 2012-08-28 / 11:52:46
"...відома всім Надія Копча – заслужена актриса України" ???
Виправте,будь ласка.

В Ужгороді готуються до тестування отриманими тест-системами для діагностування COVID-19
У Тячеві вже понад тиждень дезінфікують місця найбільшого скупчення людей
/ 3У Довгому на Іршавщині закривають два протитуберкульозні заклади
/ 1Карантин і супутні йому обмеження поставили на паузу багато бізнесів на Закарпатті
Єдиний закарпатець, який вижив у масштабній смертельній ДТП в Росії, повернувся на Рахівщину
У Мукачівській райлікарні тести є, обладнання – вистачає
Кубок пам'яті Михайла Довжанина пройшов у Хусті
У Мукачівській дієцезії римсько-католицької церкви будуть проводити служби у форматі онлайн
В Ужгороді триває модернізація системи вуличного освітлення
/ 2На Закарпатті є 174 апарати штучної вентиляції легень
У райцентрах Закарпаття є визначені місця для обсервації осіб із підтвердженим коронавірусом, якщо такі з`являться
На Закарпатті розпочинається весняний призов до армії
/ 1Викладач юрфаку УжНУ "презентаційно" провів поціновувачів літератури своїми "Шляхами мудрості"
У дендропарку "Березинка" на Мукачівщині почали розквітати червонокнижні шафрани
В Ужгороді презентували видання відомих дослідників
Завдяки спеціальній станції в Мукачеві всі охочі можуть отримати інформацію про якість повітря
/ 1Із 10 лютого у Мукачеві діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення
Реконструкцію "Лужанки" на Закарпатті, яку мали завершити торік, призупинено
/ 4Свою нову літературну "Пастку" презентував в Ужгороді Михайло Рошко
/ 9Тариф на розподіл газу обговорили за "круглим столом" в Ужгороді
З 1 березня мешканці сіл Мукачівської ОТГ матимуть змогу отримати медикаменти в амбулаторіях
/ 2Свідки вбивства прикордонника на Рахівщині розкрили нові подробиці
На Закарпатті за тиждень хворих на ГРВІ та грип побільшало на 40%
Можливі зміни до Конституції обговорили на форумі "Відкритий діалог з громадами" в Ужгороді
У Мукачеві за рік побільшало родин, в яких виховується троє або більше дітей
» Всі записи