Нардепи-свободівці вимагають притягнути до кримінальної відповідальности винних у фальсифікаціях на 71-му окрузі

Народні депутати України від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко та Олександр Мирний скерували звернення Генеральному прокурору України та голові Центральної виборчої комісії з вимогою притягнути до відповідальности осіб, винних у масових фальсифікаціях виборів народних депутатів України у виборчих округах №№ 11, 71 та 133, що встановлено рішеннями судових органів. Це фактично позбавило мешканців указаних округів конституційного права обирати та бути обраними.

Нардепи-свободівці вимагають притягнути до кримінальної відповідальности винних у фальсифікаціях на 71-му окрузі

За словами Ігоря Мірошниченка, 8 лютого Вищий адміністративний суд України визнав неможливим встановити результати виборів у двох округах – №11 (Вінницька область) та №71 (Закарпатська область). ВАСУ скасував постанови ЦВК в частині реєстрації народних депутатів і визнав відсутність у них статусу і повноважень народних депутатів. Під час провадження у зазначеній справі суд визнав, що встановлені Центральною виборчою комісією результати чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року в одномандатних виборчих округах №№ 11 та 71 є недостовірними. Крім того, 12 вересня 2013 року Вищий адміністративний суд України визнав неможливим встановити результати виборів у виборчому окрузі №133 та скасував відповідні постанови Центральної виборчої комісії. Тобто суд підтвердив факт фальсифікації результатів парламентських виборів у вказаному окрузі.

Варто зауважити, що в мотивувальній частині рішення суду зазначається, що виборча документація одномандатних виборчих округів №№ 11 та 71, в тому числі виборчі б'юлетені для голосування, неналежно зберігалася, значна частина виборчої документації, в тому числі виборчі б'юлетені для голосування, не була упакована у відповідні пакети або упакована неналежним чином (пакети були розірвані), що надавало можливість безперешкодного доступу будь-яких осіб до цих документів. Виборчі б'юлетені для голосування в одномандатних виборчих округах №№ 11 та 71 містили ознаки навмисного їх пошкодження шляхом проставлення на виборчих б'юлетенях инших позначок, що унеможливлює встановлення реального змісту волевиявлення виборців. Встановлені факти ставлять під сумнів справжність та достовірність виборчої документації, а пошкодження виборчих б'юлетенів для голосування в одномандатних виборчих округах №№ 11 та 71 унеможливлює встановлення реального волевиявлення виборів та результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року в одномандатних виборчих округах №№ 11 та 71.

У мотивувальній частині рішення суду встановлено, що вибори до Верховної Ради України 2012 року відзначилися безпрецедентними порушеннями закону в окремих округах: підробленням документів, пошкодженням та знищенням виборчих б'юлетенів, знеструмленням виборчих дільниць, підпалами, побиттям уповноважених представників кандидатів, їхніх довірених осіб, спостерігачів, підкупом та залякуванням виборців, що вперше призвело до унеможливлення ЦВК достовірно встановити підсумки голосування та результати виборів у п'яти округах (№№ 94, 132, 194, 197, 223), а також визнання судом після закінчення виборчого процесу недостовірности встановлених результатів ЦВК та неможливости достовірно встановити підсумки голосування та результати виборів у двох округах (№№ 11, 71). Обставини справи вказують на те, що виборчий округ №133 належить до таких округів.

"Масові фальшування й порушення позбавили мешканців зазначених округів можливости реалізувати їхнє конституційне право обирати та бути обраним. Однак і донині до відповідальности за вказані порушення винних так і не притягнуто. Ми вимагаємо покарання винних членів ДВК, ОВК, ЦВК, а також міліції. Встановити їх буде неважко, скориставшись записами відеоспостереження з кожної виборчої дільниці. Справедливість має бути відновлено!", – наголосив Ігор Мірошниченко.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

 

28 вересня 2013р.

Теги: вибори, фальсифікації

Коментарі

Притягнуть... 2013-09-29 / 21:10:18
Ага, притягнуть))) Фвльсифікатори (ті, що голосували за врахування фальшивих протоколів) на "заробленні" іудові вже давно прикупили нові авта, меблі, поповнили рахунки своїх довірених осіб! Зараз вже ніхто нічого не доведе! Треба було тоді дивитися хто, як і за скільки голосував (із членів ТВК)! А тепер вони просто сміються всім у вічі і говорять одне - "а ти докажи"

читач 2013-09-29 / 18:36:10
Кожен, хто порушив закон чи вчинив злочин, немає значення чи під час виконання своїх повноважень на виборах, чи нанісши тілесні узкодження, чи будь-які інші протизаконні дії мають понести покарання, щоб в майбутньому іншим не кортіло іти на порушення законодавства,і відчувати відповідальність за скоєне правопорушення.Перед законом усі рівні мають бути.Навіть, якщо відповідальність наступає з часом.Як кажуть злочин терміну не має.

полі 2013-09-28 / 21:40:30
Підтримаймо побратимів-Свободівців. Не дамо ще раз балогам сфальсифікувати вибори


ВО «Свобода»
Публікації:
Закарпатці ініціюють всеукраїнське відзначення подвигу героїв Карпатської України
/ 1На Закарпатті "Свобода" відзначить 78-му річницю Карпатської України (ПЛАН ЗАХОДІВ)
/ 10В Ужгороді в день вбивства Шухевича свободівці встановили таблички на перейменованій рік тому вулиці
В Ужгороді відбувся благодійний вечір по збору коштів пораненому бійцю "Карпатської Січі" Юрію Черкашину
На Закарпатті добровольців зі "Свободи" викликають в прокуратуру
/ 2Супровід від ДПС для однієї вантажної російської фури Закарпаттям коштує 40 євро
/ 15На Закарпатті "Свобода" блокує російські вантажівки на Верецькому перевалі і контролює два інші
Юрій Черкашин ("Чорнота"): "У влади немає сценарію перемоги в цій війні"
Закарпатець створив осередок "Сокола" у Мадриді
Ужгородські свободівці вшанували жертв геноциду 1932-33 рр. викладеним зі свічок надписом "Голодомор"
На Закарпатті вшанували полеглих січовиків
/ 3"Свобода" вимагає перевиборів на Закарпатті
/ 3Кандидат в мери від «Свободи» не проголосував за себе в Ужгороді через допит у Києві
В Ужгороді націоналісти привітали Україну зі святом Покрови концертом
В Оріховиці на Ужгородщині реконструюють монумент загиблим карпатським січовикам
/ 3У виборчий список політпартії "Наш Край" до Міжгірської райради "випадково" потрапили 6 свободівців
Кандидата-арештанта на посаду міського голови Ужгорода суд залишив під арештом
Кандидата-арештанта на посаду міського голови Ужгорода викликають на допит
Закарпатський «Сокіл» провів щорічний вишкільний табір «Верецький перевал – 2015»
/ 1Марш націоналістів у Мукачеві проходив під гаслом "Арсеній Петрович – другий Янукович"
На Воловеччині учасники російсько-української війни навчатимуть юнаків військовій справі і табірництву
/ 4Праві сили Закарпаття підписали меморандум про співпрацю у протидії сепаратизму
В Ужгороді відбудеться форум правих сил Закарпаття та онлайн-конференція з командиром на передовій Олегом Куцином
/ 1Скандальній "головисі" Тарнівців не вдалося прикрити громадськими слуханнями земельні проблеми в селі
/ 1До Дня вишиванки в Ужгороді "припарадились" навіть пам’ятники
» Всі записи