Віктор Балога ходить на дні народження тільки до рідних і друзів – Шкріба

День народження мільярдера Алекса Ровта, російський попсовий Кіркоров, загалом блиск і принади світу «небожителів» на кілька днів витіснили з закарпатського інтернетного простору реальне життя. Ті, хто не можуть так жити, або, навіть, хоча б на мить проникнути в світ «багатих, здорових і щасливих», змушені, натомість, зазирати через шпаринки, перемивати кістки і втішатися чутками. В аналогічний спосіб повелися сьогодні кілька «регіональних» інтернет-видань. Не маючи змоги чи бажання з’ясувати справжню суть подій від перших осіб, вони спробували в силу власного розуміння чи політичного замовлення протлумачити відсутність на гостині в Алекса Ровта Віктора Балоги, ув’язуючи її з присутністю інших осіб – чи то «губернатора» Ледиди, чи то екс-«губернатора» Москаля.

Віктор Балога ходить на дні народження тільки до рідних і друзів – Шкріба

Сам Віктор Балога у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук цій події не надав жодного значення. Не дали результату і наші спроби зв’язатися з ним через секретаріат закарпатського Єдиного Центру. Натомість, цікавим видався неофіційний коментар з цього приводу керівника секретаріату Закарпатської обласної організації Єдиного Центру Володимира Шкріби, який багато років знайомий з Віктором Балогою: «Віктор Балога ходить на дні народження та інші свята виключно до рідних і друзів, цінуючи в них, передусім, прозорість і щирість стосунків. В даному ж випадку, йшлося про зустріч  бізнес-партнерів, чи просто людей, що сьогодні займають ті, чи інші державні посади. Сьогодні вони дотичні до влади, а завтра без неї, у більшості випадків,  повернуться на той рівень, на якому були до того. Повірте, що для Віктора Балоги присутність чи відсутність на події Москаля не має ані найменшого значення. А те, що він не хотів опинитися в одній компанії з «закарпатським конюхом», це, наскільки я його знаю, може бути правдою. Дружба і щирі стосунки – так, а суспільні ритуали, озирання на умовності і ситуації, а тим більше – фальшиві посмішки і рукостискання у випадковій компанії нецікавих і, можливо, неприємних людей, це не його і не для нього.»

27 липня 2012р.

Теги: Балога, Ровт, Москаль, Ледида, кінь

Коментарі

гуцулик 2012-08-01 / 23:21:36
а шо там було робити Балогови?з "Конюхом " паленку пити чи з москальом шо разуе нас Закарпатський народ за бидло ляси точити??Правильно зробив Витьо

ilias 2012-07-31 / 11:27:02
Балога повівся правильно, як справжный эврей, у тиждень скорбі за храмом у євреїв заборонено гуляти та їсти мясо! а ровт грішник! у такий великий пост празнувати... ганьба

777 2012-07-30 / 22:40:58
Якщо наш міністр такий сповнений сил та ентузіазму, що свій вільний час проводить у соцмережі(а це практично весь час), то нехай би вже йому дали мотику і відправили на огород, думаю користі більше було б.

Tor 2012-07-29 / 21:46:48
Слухайте, скільки не читаю статті про п.Балогу, так практично кожна з них починається зі слів: У своїй сторінці на Фейсбуці...
Я бачу, що наш міністр проводить там весь свій час, а тоді постає питання: а коли ж він працює на благо народу, якщо ЗАВЖДИ зайнятий у соц.мережах?

Виноградівець 2012-07-29 / 21:45:04
>>Голова салашу Федя
Пане Любімов, перелогіньтеся, а то Ваші звороти видно неозбоєним оком

піпіну 2012-07-29 / 15:03:18
в тебе українська як срашіан инглиш. калхозний є синонімом слів савєтскій, російській. був варіант, колгосп, але воно не є українським словом, його придумав калхоз :))

Голова салашу Федя 2012-07-28 / 21:05:26
Ледида не лише конюх, він ще і вічарь. Вівчарив разом з Васьком Щурьом і сього году на салаши на перевалі всі дивили як сі два ПРдурки вказували як нетреба відбирати сир.Правда сись хлап з дерева каже аш то для нього нич ни означає, Ледида всьо равно буде йому-Цильови Щурьови пуцовати бокончі.

піпін 2012-07-28 / 09:30:31
жоден справжній політик навіть в україні не позволить собі такі репліки, це рівень колхозного політика (тут не слова балоги а слова Шкріби. якщо шкріба так висловлюється то скоріше на фейсбуці теж не балога пише а шкріба. балога часу та терпіння не має сидіти в соц сетях та довірив шкібі...

Ужгородка 2012-07-28 / 08:07:26
Да, уже видно невооруженным взглядом, что все чаще и чаще бАЛОГА оказывается "за бортом" ... Отлично ! То ли еще будет ... И все-таки Бог есть !

Yevhen Mitsyanka 2012-07-27 / 22:54:04
Oсь в тому полягає деколи поганне а досить часто i брехливе інформування суспільства зі сторони ЗМІ, кидаючи на конкретну особу брехливу тінь і немає значення про який вид ЗМІ йде мова... Людина читаючи, чуючи, дивлячись на інформацію сприймає її як факт i правду і входить в заблудження і дезінформацію...

бодя 2012-07-27 / 22:44:25
був ледида конюхом потихи, а тепер - на всю область :)

ігор 2012-07-27 / 22:44:19
можна б написати що цікаво для балиги...

звіздЄЦ ПР 2012-07-27 / 22:23:02
А хіба це ЄЦ першим писав таку муйню, яку під копірку переписали сьогодні всі ваші сайти?

олег 2012-07-27 / 22:11:59
Ужгородець, а як виглядало б, коли голова секретаріату Партії Регіонів назвав Балогу головним "торгашем" Закарпаття, який тримає БАРВУ зі спорченими продуктами та їх ж роздає населенню. Після подібної заяви єцівські сайти як один давно вже плакали про відсутність політичної культури, а самі ж які...

ужгородець 2012-07-27 / 21:49:53
Мене б тоже заділа та безцеремонна бидлуватість, яка прозвучала на тих сайтах. Регіанали перебирають. Майже то тупорилий Бушко воює.

А про "конюха" – то класно... :-)

олег 2012-07-27 / 21:45:47
Точно заділо Балогу інформація про його відсутність на святкуванні ювілею Ровта, щось напевне Вітьок втрачає свої позиції, якщо йому не цікаво бути там де збирають люди, що керують великими офіційними бізнес-імперіями, а не як наш...Сам факт того, що простий керівник секретаріату партії ЄЦ відповідає про особисте життя та симпатії Балога, виглядає м’яко кажучи дивним.

мукачівець 2012-07-27 / 21:14:09
заділо сильно судячи по статті