У Мукачеві на День Конституції звучатимуть твори відомих композиторів

28 червня у залі Мукачівського міського Будинку культури, в рамках відзначення 16-ї річниці Конституції України та 67-ї річниці возз’єднання Закарпаття з Україною відбудеться концертна програма за участі лауреатів міжнародних конкурсів Остапа Шутко (скрипка) та Ольги Шутко (віолончель) (м. Львів) спільно із Мукачівським струнним оркестром під керуванням Сергія Добоша.

У Мукачеві на День Конституції звучатимуть твори відомих композиторів

У рамках проекту буде представлено унікальну для нашого часу програму, в якій звучатимуть твори відомих композиторів, а саме: Й.С. Баха, А. Вівальді, Ф Крейслера, А. П’яцолли, К. Дженкінса, що  дасть можливість слухачеві зануритись у музику від епохи барокко до сьогодення,- повідомив Закарпаття онлайн оргкомітет заходу.

Початок концерту о 17.00 годині. Додаткову інформацію можна отримати  зателефонувавши за номером: 0986181005 /Вікторія/.

Також, з цієї  нагоди  22 червня, о 15.00 годині, в малому сесійному залі відбудеться прес-конференція за участі Остапа і Ольги Шутко та керівника Мукачівського струнного оркестру Сергія Добоша. 

19 червня 2012р.

Теги: струнний оркестр, концерт, Добош, Шутко

Коментарі

мукачівець 19.06.2012 / 21:22:04
А хто меценат, відомий депутат обласно їради Ланьо М. і., який вириішив балотуватися до Верховної ради від мукачева?

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини