За період "нерестової заборони" спільно зі взаємодіючими структурами виявлено та припинено 223 порушення із них - за спробу до браконьєрства - 18 випадків, за проведення браконьєрського лову риби передано у суди матеріали на 23 порушників(браконьєрство - лов риби з використанням заборонених засобів лову у вигляді електролову, сіток- плутанок, сіток-павуків, сіток-екранів, тризубів, молотків, хімічних речовин і т.п.), у двох випадках за використання електролову матеріали передано в слідчі органи для порушення кримінальної справи за ст..249 ч.2 ККУ.
Окремо необхідно відмітити підрозділи охорони кордону Мукачівського та Чопського прикордонних загонів, щодо протидії браконьєрству і порушенню правил рибальства на водоймах в прикордонній смузі, а також працівників Мукачівського, Тячівського РВ УМВС .
По складених протоколах за різні порушення природоохоронного законодавства інспекторським складом та судами накладено 22 168 грн. штрафу, з яких за участю ДВС області стягнуто в бюджет країни 21 385 грн.,( інспекторами стягнуто на місці 3 672 грн.)
За завдану шкоду під час зайняття незаконним рибним промислом, проведення господарської діяльності нараховані на відшкодування збитки державі за таксами на суму 6 379,36 грн.(стягнуто 1 699,2 грн.).
Виявлено та вилучено 47 знарядь незаконного вилову риби (із них 2 електролова), затримано риби - 26,2 кг. та 4 транспортних засоби (2 гум.човни + 2 мет.човни, електр..двиг.).
Одним із важливих аспектів у зростанні популяції лососевих видів Закарпаття, є їх штучне вселення (зариблення). Так за період весняного нересту в річки Закарпаття було випущено близько 80 тис. шт.. малька струмкової форелі, - повідомляють Закарпаття онлайн з прес-служби Закарпатдержрибоохорони.