В Мукачеві відбувся міжнародний фестиваль етнічних театрів (Оновлено)

Як уже повідомляло "Закарпаття online", 20 травня в закарпатському місті Мукачеві відбувся VIII міжнародний фестиваль етнічних театрів України, країн СНД та Єврорегіону "Етно-діа-Сфера".

Цього року в гості до міста над Латорицею приїхали показати своє мистецтво 14 театральних колективів.

Серед них виступили й уже відомі творчі трупи, такі як Закарпатський державний український музично-драматичний театр та Ужгородський театр ляльок „Бавка”. Закарпатський угорський національний драматичний театр ім.. Д. Ійєша, Львівський духовний театр „Воскресіння”, київський молодіжний єврейський театр „Сім стільців”, Білоруський державний театр драми і музики, Кримсько-тартарський академічний музично-драматичний театр, і новачки на закарпатському фестивалі – артисти з різних міст і країн.

Для шанувальників гострих почуттів Вологодський театр показав детективно-еротичну комедію та веселе сновидіння, молоді театрали з Хмельницька продемонстрували ліричну драму, а з першої столиці України – Харкова – завітали „Очі чорні” у вигляді справжнього циганського музично-танцювального ревю.

Прикрасою цьогорічного фестивалю, який проходив за сприяння міського голови Мукачева Василя Петьовки, стали вистави Київського національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки „Бал Господній” та „Мрії Федри” у виконанні артистів Віденського драматичного театру.
Закарпатське РВ АМУ
30 травня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Культура

14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
23:53
В ужгородському скансені презентують книжку Михайла Марковича "Ватра в Карпатах"
21:11
В Ужгороді проходить ІІ-й Відкритий міжнародний театральний фестиваль актуальної драматургії "Драма сьогодення" Фото новина
00:34
/ 1
В Ужгороді відкрилася традиційна обласна виставка "Графічне Закарпаття" Фото новина
00:00
В Ужгороді відбудеться ІІ-Й Відкритий міжнародний театральний фестиваль актуальної драматургії "Драма сьогодення" Фото новина
14:42
У п’ятницю в Ужгороді представлять антологію української художньої прози "Наша Перша світова"
23:41
До Дня української жінки в ужгородському скансені говоритимуть про жінку в традиційній культурі українців Закарпаття
» Всі новини