За скаргою ужгородця міліція оштрафувала його сусідок-курців (ВІДЕО)

В Ужгороді мешканець багатоповерхівки звернувся зі скаргою на інших мешканців, бо ті палять на сходах. У міліції прийняли заяву і тепер на порушниць чекає штраф. Такий випадок ужгородські правоохоронці зафіксували вперше.

За скаргою ужгородця міліція оштрафувала його сусідок-курців (ВІДЕО)
Юрій Абросімов мешкає у цій дев'ятиповерхівці. Показує коридори під'їзду – на східцях недопалки і пляшки з-під пива.

Чоловік каже, – на зауваження сусіди-курці не реагують. Тому вирішив сфотографувати порушників і звернутися з доказами в міліцію.

Юрій Абросімов, мешканець Ужгорода:

– Виходжу в під'їзд і дивлюся, леді стоять і палять, я їм зробив зауваження. Молодша відвернулася, а старша почала агресивно кидатися, подряпала руки, вибила фотоапарат.

У міліції заяву прийняли, але говорять, – за майже 3 роки дії закону про заборону куріння в громадських місцях – це перша офіційна скарга.

Олег Шрамко, т.в.о. начальника ЦГЗ УМВС у Закарпатській області:

– Санкція цієї статті передбачає або попередження, або накладення штрафу у розмірі від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів громадян.

Це від п'ятдесяти однієї до ста сімдесяти гривень. Поспілкуватися з порушницями особисто нашій знімальній групі не вдалося.

А от у сусідній Угорщині задоволення покурити в громадському місці обійдеться дорожче - майже дві тисячі гривень.

Ендре Саліпські, консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді:

– Запрещается курить в Венгрии в общественных местах, в ресторанах, на остановках автобусов, троллейбусов, трамваев, на территории больниц вообще нельзя курить.

Тим часом, в коридорах цієї ужгородської багатоповерхівки, навіть після звернення до міліції, курити в коридорах не припинили.

Юрій Абросімов, мешканець Ужгорода:

– Кожен вечір вони демонстративно палять, і з'явилися пляшки від пива, і вони хочуть показати, що ніхто їм нічого не заборонять...

Марина Коваль, Юрій Ковальов, телеканал "Інтер",

04 квітня 2012р.

Теги: курці, Абросімов, штраф

Коментарі

semen 13.02.2013 / 13:07:41
Оштрафували, а вони далі палять. Таке по всій Україні. Більш дієвий вихід - набити морду. Треба тільки забезпечити свідків, які вкажуть, що курець-порушник на ваше зауваження перший вас вдарив, а ви просто захищались. Ну і не доводити до тяжких тілесних ушкоджень, обмежитись хорошими синяками. Але не у випадку з жінками. Пхати сірники і срати під двері - втягнути себе в безкінечну війну з рагулями(рагуліхами)

дітвакові 09.04.2012 / 08:55:37
а насрати в підїзді перед вхідними дверями курцям не пробував? тоже помагає...

пожарник 09.04.2012 / 08:54:18
А я своїх "соседей2 раз порошковим вогнегасником потушив - бо могли й пожар наробити. так бульше коло мене і некурять. ховаються як діти.

жорік 06.04.2012 / 23:59:28
я своїх сосідів попередив, що буду розпилювати сльзогінний газ в підїзді, хай подихають падли - перестали курити.

1963 05.04.2012 / 18:49:29
Якщо до людей не доходять слова, то тоді нехай карає суд! Молодець Абросімов!

дітвак 05.04.2012 / 09:43:23
Якщо до баб не доходить нормальними словами треба їм спічок у замочну скважину набити оби стояли під дверима довго за одно і покурять.

56(7) 05.04.2012 / 09:36:38
Г-н Абросимов прав. Дело в том, что дым и запах сквозняками заносит в квартиры людей некурящих, вынужденных этим всем дышать. И да, даже очень милые соседи окурки и пепел считают нужным скидывать в пролет лестницы.
Ничего не имею против курящих людей, но пусть они этим занимаются в своих квартирах и на своих балконах

Костянтин Куцов 05.04.2012 / 08:49:08
А може він просто дівчат не любить?!)))

НОВИНИ: Кримінал

17:08
/ 2
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 2
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 1
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 15
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 21
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 3
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
/ 1
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
» Всі новини