Олександр Гаврош відкрив Всеукраїнський тиждень дитячого читання у Львові

Всеукраїнський тиждень дитячого читання, що припадає на весняні канікули, бібліотеки щороку стараються відзначити цікавими акціями. У Львові відкриття Тижня відбулося за участі ужгородського письменника Олександра Гавроша, якого давно вже хотіли побачити юні шанувальники.

Олександр Гаврош відкрив Всеукраїнський тиждень дитячого читання у Львові

У Центральній  міській дитячій бібліотеці він взяв участь в  урочистому  дійстві «Велике читання в місті Лева». Зустрівшись з юними читачами, автор повістей  «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу», «Пригоди тричі славного розбійника Пинті» та «Галуна-Лалуна або Іван Сила на острові Щастя», розповів про своїх героїв. До слова, перші дві книжки «Видавництво Старого Лева» щойно видало третім накладом.

Після відповіді на низку найрізноманітніших дитячих  запитань,  на присутніх чекали конкурси. Армреслінг та підіймання 5-літрових бутлів з водою дали можливість читачам перевірити себе на міцність та порівняти із книжковими героями.

Ужгородський письменник зізнається, що теж дізнався чимало цікавого і корисного. Поспілкувавшись з дітьми та працівниками бібліотеки, був вражений, наскільки вміло тут побудована робота зі школярами. Діють різноманітні гуртки, самодіяльний театр, читачі знімають власні кліпи, є комп’ютерний клас. В книгозбірні кипить життя. Якщо наші бібліотеки скаржаться, що не можуть  затягнути  до себе дітей, то до львівських вони із задоволенням йдуть самі, бо там їм цікаво. Тож треба робити висновки і переймати досвід.

 

Оксана Чужа для Закарпаття онлайн

28 березня 2012р.

Теги: Гаврош, читання, діти

Коментарі

tamada 16.04.2012 / 14:00:42
Хай про Гавроша буде якомога більше матеріалів. Про хорошу, позитивну людину. Талановиту. Дякую, пані Оксано!!!

Автор 28.03.2012 / 20:58:13
Пане Мандрівнику,ви, напевно, читаєте тільки мої матеріали (це дуже приємно), але про Гавроша пишуть багато інших журналістів. На жаль, він ще не такий багатий (хоч отримав чимало премій), щоб мати власного секретаря.

Мандрівник 28.03.2012 / 13:37:32
Цікаво,а чому інфу про гавроша переважно пані Чужа Оксана пише?
Може то його секретар?

НОВИНИ: Культура

14:25
В Ужгороді відкрили великодню виставку про традиції Закарпаття Фото новина
14:46
На Міжнародний день театру покажуть оновлену прем’єру "Цирку Івана Сили"
17:03
Закарпатський народний хор став засновником фольклорного фестивалю-конкурсу "Шовкова косиця"
14:59
/ 2
В Ужгороді вшанували пам’ять Тараса Шевченка з нагоди 212-ї річниці від дня народження Фото новина
18:15
Ужгородців запрошують на благодійний концерт до дня народження Шевченка Фото новина
11:02
Фортеці і палаци Закарпаття внесли до Державного реєстру пам’яток національного значення Фото новина
09:58
В Ужгороді уп’яте проведуть «Шевченкові читання»
15:46
У березні в ужгородському скансені відкриється щорічна виставка-ярмарок "Світ писанки"
23:52
Розпочався прийом творів на VІIІ Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея
15:33
В Ужгороді з нагоди 100-річчя від дня народження відкрили виставку художника Павла Бедзіра Фото новинаВідео новина
11:17
В Ужгороді відкриється виставка до 100-річчя художника Павла Бедзіра
11:31
У Буштинській громаді на BetLeGem Fest зібрали майже 29 000 гривень для потреб ЗСУ Фото новина
14:17
/ 1
Закарпатський народний хор продовжує низку своїх різдвяно-новорічних концертів
18:30
/ 1
Закарпатці потрапили до другого туру Національної премії імені Т. Шевченка за 2026 рік
18:05
У центрі Мукачева відбулося різдвяне колядування на підтримку ЗСУ Фото новина
14:32
В Ужгороді відкриють ювілейну виставку закарпатських художників Фото новина
11:20
Сьогодні у Реформатській церкві в Мукачеві прозвучить концерт «Адвент: в очікуванні Різдва» Фото новина
08:42
В Ужгороді презентували мілітарний роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні" Фото новина
09:24
В Ужгороді презентують роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні"
09:10
/ 1
Академічний естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії відзначить 20-річний ювілей святковим концертом
09:47
Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору "Карпати" в Словаччині Фото новина
09:31
орбан кличе угорців на новий псевдореферендум і лякає "українською військовою мафією"
17:12
В Ужгороді стартує виставка про мистецтво роботи з деревом Фото новина
10:27
Закарпатський обласний театр драми та комедії в Хусті прем'єрно покаже "Портрет Доріана Грея"
09:08
Ужгородський дослідник видав книжку про найдавніший храм Закарпаття Фото новина
» Всі новини