Перше на порядку денному – питання формування переліків соціально-важливих об’єктів області, що потребують реконструкції, капремонту чи будівництва.
Роботи передбачають фінансування за рахунок коштів з державних субвенцій на соціально-економічний розвиток регіону. Для отримання цих грошей кожен район повинен підготувати відповідний список з переліком соціально важливих об’єктів комунальної власності.
Зараз потребують уточнення переліки об’єктів подані раніше, інформація про проведення експертиз, наявність проектно-кошторисної документації. Подати списки до обласної адміністрації райони повинні до 5-6 квітня.
Ще одне важливе питання – фінансування та виконання робіт на дорогах комунальної власності області. За словами начальника управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Віктора Лукечі, у 2011 році за рахунок коштів держбюджету в області виконано та профінансовано дорожньо-будівельних робіт на суму 91 895,9 тис. грн.
Зокрема, на будівництво та реконструкцію виділено 8 741, 3 тис. грн., на поточний ремонт та утримання – 83 154,6 тис. грн. Освоєно кошти з державної субвенції на ремонт понад двохсот об’єктів комунальної власності. Вже цьогоріч пройде міжнародний тендер на виконання робіт на автодорозі Київ-Чоп. До слова, фірма-переможець не тільки робитиме ремонт, а й протягом п’яти років обслуговуватиме автомагістраль.
Останнє розглянуте питання – благоустрій населених пунктів краю. З настанням весни у районах та містах області проводяться весняні толоки: висадження дерев, прибирання сміття з русел річок, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, розповів начальник управління житлово-комунального господарства обласної адміністрації Василь Романець.
Необхідно не тільки прозвітувати про висадку дерев та збір сміття під час місячника благоустрою. Вже з 15 квітня результати місячника благоустрою та виконання робіт на дорогах краю інспектуватиме обласна комісія, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-центрі ОДА.
Михайло 2012-03-26 / 18:21:14
"З настанням весни у районах та містах області проводяться весняні толоки: висадження дерев, прибирання сміття з русел річок,..."
Наразі проводяться роботи ПО ЗРІЗУВАННЮ ДЕРЕВ - здорових, красивих каштанів, лип, кленів як у м. Рахові, так і в с. Костилівка Рахівського р-ну. Кому і як ці дерева мішали, навіщо іх знищують? Вік окремих дерев близько ста років. Вони ВЖЕ НІКОЛИ НЕ ВВІЙДУТЬ до каталогу "Найстаріших дерев України". "Лісоруби" навіть не розуміють, що накоїли. Як виглядаю лише частина цього "благоустрою" - див. у блогах "Як "Малий Париж" весну зустрічає"http://zakarpattya.net.ua/Blogs/94517-IAk-Malyi-Paryzh-vesnu-zustrichaie