Торік на Закарпатті зареєстрували злочинів на 7% більше, ніж в 2010-му

За повідомленням органів внутрішніх справ та прокуратури Закарпатської області протягом 2011 році зареєстровано 7194 злочини, що на 7,0% більше, ніж у 2010 році.

Торік на Закарпатті зареєстрували злочинів на 7%  більше, ніж в 2010-му

Як повідомила Закарпаття онлайн начальник відділу статистики соціальних  послуг Головного управління статистики в Закарпатській області Олена Рябцева, із загального числа зафіксованих органами внутрішніх справ і прокуратури кримінальних проявів 36,6% – тяжкі та особливо тяжкі.

Кожний третій злочин скоєно особами, які раніше вдавались до злочинних дій, 14,2% – особами у стані алкогольного сп’яніння, 7,3% – групою осіб, 5,4% – неповнолітніми або за їх участю.

У загальній кількості злочинів більше половини  становили злочини проти власності, 6,2% – злочини у сфері службової діяльності, 6,0% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення відповідно,  5,7% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян,  5,9% – злочини проти життя та здоров’я особи, 4,6% – злочини проти громадського порядку та моральності, 3,8% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 3,5% – злочини проти громадської безпеки, 2,4% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 1,8% – злочини у сфері господарської діяльності.

Протягом 2011 р. скоєно 30 умисних вбивств і замахів на вбивство та  58 умисних тяжких тілесних ушкоджень, що відповідно на 11,1%  та 3,6%, більше, ніж у 2010 р. Скоєно 12 зґвалтувань і замахів на зґвалтування.

Кількість вимагань порівняно з рівнем 2010 р. збільшилась на третину, крадіжок – на 18,8%,  шахрайства – на 15,9%, грабежів – на 11,4%,  проте кількість розбоїв зменшилась на 17,9%.

На 7,7%  зменшилась кількість порушень правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, але на чверть зросла кількість випадків  незаконного заволодіння транспортними засобами.

На 0,2% (до 431 випадку) збільшилась кількість злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів. На виробництво та збут наркотичних засобів та їх аналогів припадає чверть злочинів, на незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів без мети збуту – 40,6%.

На кінець 2011 р. на обліку в органах внутрішніх справ перебувало 634 особи, які допустили немедичне вживання наркотичних та психотропних речовин, з них половину складає молодь, 10,3% – жінки. З діагнозом "наркоманія" на обліку перебувало 123 особи.

Кількість  потерпілих від злочинів  за 2011р. становила 4679 осіб, із числа яких 1589 – жінки, 627 – пенсіонери, 196 – неповнолітні та 177 – діти до 14 років. Найбільша кількість потерпілих (60,8%) від крадіжок  – 2845 осіб, від грабежів – 202 особи, від шахрайства – 195 осіб. У дорожньо-транспортних пригодах на території області постраждало 258 осіб, із яких чверть – загинуло. Усього внаслідок злочинних діянь загинуло 116 осіб.

У порівнянні з 2010 р. на 0,5% до 3905 збільшилась кількість виявлених осіб, що вчинили злочини. Більше двох третин із них – особи працездатного віку, які на момент вчинення злочину не працювали і не навчались, 23,2% із загального числа правопорушників вчинили злочин у стані алкогольного сп’яніння, 22,0% – з групою осіб. Жінок серед правопорушників – 15,7%, неповнолітніх – 7,9%. Із загального числа причетних до злочинів осіб більше третини  раніше вже ставали на злочинний шлях, з яких 23,6% мали не зняту або непогашену судимість.  

18 січня 2012р.

Теги: злочини, наркотичний, потерпілі

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини