Фільм "Імпорт-експорт", презентований на кінофестивалі в Каннах, знімали і в околицях Ужгорода та Мукачева

Українська актриса з Миколаїва їде в Канни - як головна героїня українсько-австрійської кінострічки "Імпорт-експорт".

Катерина Рак сьогодні відлітає до Франції. "Імпорт-експорт", в якому наша спіівітчизниця знімалася в одній з головних ролей, презентований на престижному кінофестивалі у конкурсному показі. Наша Катя, колись медсестра, а тепер актриса Миколаївського театру російської драми, пройде по знаменитих червоних сходах, навіть можливо, поруч з Анджеліною Джолі, Квентіном Тарантіно чи якимось іншими західними мегазірками.

Зйомки "Імпорту-експорту" відбувалися в Австрії, Україні та Чехії. В нашій країні на плівку зафільмували краєвиди Алчевська, Мукачевого та Ужгорода. Катерина Рак пригадує, що для повноцінної участі у знімальних перипетіях їй довелося за 2 місяці вивчати німецьку мову. У стрічці вона грає різні ролі - медсестри та покоївки. Сюжетну лінію фільма складають нюанси життя за кордоном.

Фінал фільму, режисером якого є австрієць Ульріх Зайгель, залишається відкритим. А для нас залишається відкритим результат голосування журі головного кінофестивалю у світі.
Новий регіон
19 травня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Культура

08:42
В Ужгороді презентували мілітарний роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні" Фото новина
09:24
В Ужгороді презентують роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні"
09:10
/ 1
Академічний естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії відзначить 20-річний ювілей святковим концертом
09:47
Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору "Карпати" в Словаччині Фото новина
09:31
орбан кличе угорців на новий псевдореферендум і лякає "українською військовою мафією"
17:12
В Ужгороді стартує виставка про мистецтво роботи з деревом Фото новина
10:27
Закарпатський обласний театр драми та комедії в Хусті прем'єрно покаже "Портрет Доріана Грея"
09:08
Ужгородський дослідник видав книжку про найдавніший храм Закарпаття Фото новина
11:51
У Мукачеві стартує театральний фестиваль "Зірковий листопад на Закарпатті"
11:53
/ 3
"Міждисциплінарний" художник Ряска представив в Ужгороді "Конституцію перформансу" Фото новинаВідео новина
16:37
В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі з лауреатами міської премії імені Петра Скунця Фото новина
16:32
В ужгородському скансені відкриється виставка Сергія Лендєла "Барви рідного краю"
15:46
/ 1
В Ужгороді офіційно стартував "Книга-фест 2025" Фото новина
11:36
На День української писемності в Ужгороді відбудеться зустріч із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
12:10
Фестиваль «Монологи над Ужем» збере акторів з України та світу в Ужгороді Фото новина
08:30
У середу в ужгородському скансені відкриють "Формулу кохання" творчого подружжя Кочутів Фото новина
00:44
Закарпатський народний хор знову побував із культурно-дипломатичною місією в Хорватії Фото новина
18:35
До бенефісу Світлани Кобзистої у п’ятницю в Ужгороді покажуть виставу "Ірод"
13:35
Оприлюднено лауреатів обласних премій в галузях літератури, театрального, музичного та виконавського, хореографічного, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за 2024 рік
15:15
Після 6-річної перерви в Ужгороді вдев'яте стартував Фестиваль сучасної духовної музики, організовуваний Cantus-ом Фото новина
14:48
У Колочаві на Хустщині відбувся обласний фестиваль-конкурс коломийок "Співаночки мої милі" Фото новина
01:39
У Колочаві в неділю відбудеться обласний фестиваль-конкурс коломийки "Співаночки мої милі"
17:22
В атріумі Закарпатської ОВА відкриється виставка "Дитячі мрії"
01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
10:59
Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
» Всі новини