Учасники популярного угорського фестивалю Sziget 2007 завітають до України

Вперше у Києві в цьому році відбудеться серія клубних виступів учасників Sziget 2007 - популярного угорського фестивалю, який щороку проходить у Будапешті.

Учасники популярного угорського фестивалю Sziget 2007 завітають до УкраїниЦя ідея виникла у представників інформаційного бюро «Угорщина туризм» Посольства Угорської Республіки в Україні і компанії Інітіа Менеджмент Подій та отримала можливість реалізації завдяки підтримки ОТР Bank.

«Ми, як банк зі стовідсотковим угорським капіталом, не могли стояти осторонь цієї видатної культурної події, тим більше, що ми позиціонуємо себе як інноваційний сучасний банк, який окрім своєї прямої місії - надавати послуги найвищої європейської якості, приділяє велику увагу соціальній відповідальності бізнесу, підтримці талановитої молоді та студентських ініціатив», - коментує PR менеджер ОТР Bank Маргарита Бондаренко.

Світлана Кабиш, керівник інформаційного бюро «Угорщина Туризм» та ініціатор проекту, додає: «Я вважаю, що це справді чудово - привезти в Україну кращі угорські «часточки» найбільшого у Центральній Європі фестивалю Sziget , і таким чином, не тільки підтримати інтерес українців до цією насправді цікавою події, а й ще більше заохотити їх до угорських туристичних принад - «талантів гостинності» - та взагалі ініціювати мультикультурний обмін між нашими країнами».

Цього року фестиваль Sziget проходитиме в Угорщині з 8 по 15 серпня.

Починаючи з травня й до серпня перед своїми виступами на Sziget 2007, з почесною місією яскраво й вражаюче презентувати українській спільноті фестиваль та сучасну альтернативну сцену Угорщини загалом, до Києва завітає кілька угорських гуртів, що були офіційно рекомендовані оргкомітетом фестивалю.

Учасника першої вечірки - гурт Brains - обрано зовсім не випадково. Їхня музика настільки парадоксально, але гармонійно синтезована, що за своєю ідеєю нагадує безпосередньо сам угорський фестиваль, який одночасно поєднує кілька десятків різноманітних подій, артистів та аудиторій, але робить це надзвичайно вдало. За допомогою живих інструментів Brains складають музичну мозаїку з елементів drum'n'bass, ethno та reggae, rock та dub. Це дійсно складно порівняти із чимось. На жаль, за оцінками авторитетних українських музичних оглядачів в Україні подібна музика на сьогодні відсутня як клас. Надихає в цьому те, що, мабуть, Brains не будуть звучати унікально лише у випадку, коли Red Hot Chili Peppers та Asian Dub Foundation вирішать поєднатися для виконання сумісної програми.

Виступ гурту відбудеться 20 травня в київському клубі "Хмільна Бочка" (вул.Б.Хмельницького 3б-1). Вхід з пластиковою карткою ОТР Bank або у футболці Sziget - 35 гривень, без - 40 гривень. серед відвідувачів кожного концерту відбуватиметься розіграш двох квитків на цьогорічний фестиваль. Для представників медіа перед початком концерту буде проведена зустріч із представниками огркомітету фестивалю Sziget та із гуртом, що буде представляти Україну на цьогорічному фестивалі.
@MUSIC
07 травня 2007р.

Теги:

Коментарі

Nikitaa 10.08.2007 / 12:11:00
Каждую ночь на "Сигете" творится что-то невообразимое! Смотрите полное описание концертов и прикольные фото:



http://www.vengria.com//index.php?page=news&set=sziget

НОВИНИ: Культура

11:20
Сьогодні у Реформатській церкві в Мукачеві прозвучить концерт «Адвент: в очікуванні Різдва» Фото новина
08:42
В Ужгороді презентували мілітарний роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні" Фото новина
09:24
В Ужгороді презентують роман Петра Ходанича "Жінка в зеленій сукні"
09:10
/ 1
Академічний естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії відзначить 20-річний ювілей святковим концертом
09:47
Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору "Карпати" в Словаччині Фото новина
09:31
орбан кличе угорців на новий псевдореферендум і лякає "українською військовою мафією"
17:12
В Ужгороді стартує виставка про мистецтво роботи з деревом Фото новина
10:27
Закарпатський обласний театр драми та комедії в Хусті прем'єрно покаже "Портрет Доріана Грея"
09:08
Ужгородський дослідник видав книжку про найдавніший храм Закарпаття Фото новина
11:51
У Мукачеві стартує театральний фестиваль "Зірковий листопад на Закарпатті"
11:53
/ 3
"Міждисциплінарний" художник Ряска представив в Ужгороді "Конституцію перформансу" Фото новинаВідео новина
16:37
В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі з лауреатами міської премії імені Петра Скунця Фото новина
16:32
В ужгородському скансені відкриється виставка Сергія Лендєла "Барви рідного краю"
15:46
/ 1
В Ужгороді офіційно стартував "Книга-фест 2025" Фото новина
11:36
На День української писемності в Ужгороді відбудеться зустріч із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
12:10
Фестиваль «Монологи над Ужем» збере акторів з України та світу в Ужгороді Фото новина
08:30
У середу в ужгородському скансені відкриють "Формулу кохання" творчого подружжя Кочутів Фото новина
00:44
Закарпатський народний хор знову побував із культурно-дипломатичною місією в Хорватії Фото новина
18:35
До бенефісу Світлани Кобзистої у п’ятницю в Ужгороді покажуть виставу "Ірод"
13:35
Оприлюднено лауреатів обласних премій в галузях літератури, театрального, музичного та виконавського, хореографічного, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за 2024 рік
15:15
Після 6-річної перерви в Ужгороді вдев'яте стартував Фестиваль сучасної духовної музики, організовуваний Cantus-ом Фото новина
14:48
У Колочаві на Хустщині відбувся обласний фестиваль-конкурс коломийок "Співаночки мої милі" Фото новина
01:39
У Колочаві в неділю відбудеться обласний фестиваль-конкурс коломийки "Співаночки мої милі"
17:22
В атріумі Закарпатської ОВА відкриється виставка "Дитячі мрії"
01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
» Всі новини