Реклама B3

Закарпаття: Перший дитячий фестиваль театрального мистецтва "Птах" розгортає крила

Що це за дитячі посмішки та масові ігрища в робочий день, чому все тут різнокольорове, чому так багато дітей?

Напевно, такі запитання закрадалися в голову людям які 27-29 квітня перебували у с. Нижнє Селище Хустського району Закарпатської області, де відбувся перший дитячий фестиваль театрального мистецтва «Птах». Головним його ініціатором стала «Закарпатська асоціація місцевого самоврядування». Фестиваль був організований з метою привернути увагу громадськості до важливості та необхідності дитячого театру як способу побудови вільної особистості та громадянського суспільства. Програма фестивалю була розрахована на три дні, за які свою творчість встигли презентувати дитячі театральні колективи «Чіга-Біга» (Нижнє Селище), «Не Плач» ( м. Здолбунів Рівненської області), «Ми» (Київ), «Гуцулик» (Вільшанський будинок-інтернат для дітей-інвалідів)

Зараз можна з певністю визнати – фестиваль таки вдався на славу, враження дуже теплі і щирі, тому варто подякувати організаторам: О. Липчею, І.Запольській, Т.Бєлоусовій, Н.Преподобній, В.Попову, Ю.Паскару. І – особисто – головному «мотору» фестивалів «Селиська співанка» та «Птах», музиканту закарпатського народного гурту «Гудаки» Юрґенові Крефтнеру, інтерв’ю з яким можна буде прочитати в одному з наступних номерів газети «Требіта».
Андрій ЛЮБКА
02 травня 2007р.

Теги:

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Культура

14:46
В Ужгороді оголосили прийом пропозицій на здобуття премії імені Петра Скунця
20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
» Всі новини