Юрій Костенко: „У вересні тема червоного прапора може бути знята з порядку денного” (ФОТО)

У п’ятницю у прес-центрі „Закарпаття” пройшла прес-конференція народного депутата України, голови Української Народної Партії Юрія Костенка. Приїзд голови УНП відбувся в рамках його робочої поїздки Україною і зосереджувався на підсумках роботи сесії Верховної Ради.

Юрій Костенко: „У вересні тема червоного прапора може бути знята з порядку денного” (ФОТО)

Перш за все Юрій Костенко торкнувся теми червоного прапора, т.зв. „прапора перемоги" та того інциденту, який піднявся довкола цього питання під час святкування Дня перемоги. За словами депутата, в зв'язку з цим іноземні ЗМІ почали говорити про зародження в Україні неофашизму. „Виходячи зі свого досвіду, – сказав Юрій Костенко, – я звернувся до Конституційного Суду з вимогою дати роз'яснення тим конституційним порушенням, які були зроблені депутатами ВР при ухваленні закону про червоний прапор." Та попри те, що КС доволі оперативно відреагував на подання депутата і своїм рішенням скасував низку положень цього закону, тема червоного прапору до цих пір не закрита. Рішення Конституційного Суду зупинило масштабні провокаційні заходи, які планувалися зокрема у Львові, до 22 червня. „Епопея з червоним прапором, – каже пан Юрій, – буде завершена, коли Верховна Рада розгляне та ухвалить законопроект „Про державний прапор України", який ми ми з депутатами з Української Народної Партії подали ще два роки тому." Голова Української Народної Партії впевнений, що у вересні ц.р. Верхровна Рада таки розгляне поданий законопроект і „тема червоного прапору буде знята з порядку денного."Тема червоного прапора, чи, як назвав її депутат, політична провокація, виникла як спроба перешкодити доволі успішним переговорам України з європейською спільнотою. „Я маю на увазі домовленості щодо зони вільної торгівлі та асоційоване членство України в Євросоюзі", – сказав Юрій Костенко. І додав: „Саме це і налякало Росію в першу чергу, в тому, що Україна відривається від їх впливів і від її геополітичних інтересів. ...Тема червоного прапора, мови України, героїв українських – це теми, які роз'єднують суспільство і які не дають 20 років зосередитися владі на питаннях економіки та такої політики, яка обертається статками у кишенях українських громадян".

Щодо пенсійної реформи, то голова УНП сказав, що вона була успішною в країнах з умовами економічного зростання, де, на противагу Україні, економіка потребувала дедалі більшої кількості робочих рук. „Те, що уряд називає „економічним зростанням", стосується лише важких галузей виробництва, а це т.зв. „олігархічний капітал", і він не потребує великої кількості робочих рук, ... на відміну від малого й середнього підприємництва", для якого нова податкова реформа обернулася „податковим пеклом".

Ще однією серйозною вадою пенсійної реформи депутат назвав відсутність чіткості у переході на накопичувальну персональну систему. „Всі успішні пенсійні реформи започатковували паралельно процес продовження пенсійного віку і права молодій людині, яка починала трудову діяльність, на своєму особистому рахунку накопичувати власний пенсійний фонд. І в такий спосіб переносити вагу пенсійного забезпечення із загальнодержавного Пенсійного фонду на приватні пенсійні фонди". В Україні в пенсійному законодавстві цей процес чітко не прописано.

Насамкінець Юрій Костенко виокремив тему земельної реформи. На відміну від європейської практики в Україні земельне законодавство не обмежує право власності на землю. „Там, де немає обмежень у праві купівлі-продажу землі, там обов'язково власником стає великий капітал. Часто-густо іноземний." „Я свідомий того, що нинішня більшість депутатів, яка працює виключно в інтересах великого капіталу, буде голосувати за те, що їй напише Кабінет міністрів. Щоб змінити цю ситуацію, треба змінити парламентську більшість", – сказав Юрій Костенко, наголошуючи на важливості майбутніх виборів до Верховної Ради України.

Стосовно законопроекту щодо долі ігрового бізнесу, який було оприлюднено на сайті Верховної Ради (http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=35191), то Юрій Костенко сказав, що в цілому „ми досить іронічно оцінюємо все те, що пов'язано з ігровим бізнесом. ...Це наша реакція вцілому на те, що треба в Україні ігровий бізнес поставити на легальну основу і наслідком цього має стати в першу чергу наповнення місцевих бюджеів."

Говорячи про єдність у країні, Юрій Костенко сказав, що в українців ще дуже сильна ідея об'єднання довкола певної особистості, що на переконання депутата є хибним шляхом до єдності. „Об'єднання під вождями веде лише до негативних наслідків. Треба об'єднуватися навколо великих суспільних інтересів: навколо правої політики (економічних рецептів), навколо лівої політики (соціальних рецептів), навколо ідеї чистого довкілля та ін." Ці об'єднання в нас не практикуються з тієї причини, що ані ЗМІ, ані політики не акцентують на різниці об'єднань і „саме це не дає нам бути успішними. Я за ідеологічне європейське об'єднання".

16 липня 2011р.

Теги: Костенко, прапор, пенсійна реформа, прес-центр "Закарпаття"

Коментарі

2011-07-19 / 23:43:00
михайло, 19.07.2011 19:06
Він ще молодий, він ще огого!

михайло 2011-07-19 / 19:06:00
що розумного нам розповідае цей старий пердун!! нічого дурачок є дурачок !!

2011-07-17 / 21:45:00
...що треба в Україні ігровий бізнес поставити на легальну основу і наслідком цього має стати в першу чергу наповнення місцевих бюджеів.
-----------------
Цілком згоден!

Андрій 2011-07-17 / 21:38:00
Гарні ідеї має пан Юрій. Шкода, але таких у парламенті одиниці. Якщо б з таких як Костенко складалась більшість ми б давно були у Європі і теперішні реалії можна було б побачити тільки в страшному сні.

Андрей 2011-07-17 / 17:55:00
А про футбол, останній фільм про Гарі Поттера нічого не казав? Нє, ну такі ж "актуальні" теми. 2 Хвуст: санкта сімпліцісіта.

Петровцій 2011-07-17 / 11:36:00
Кажут, що виділи Івана Габор у Києві в тот динь.

симпатик 2011-07-17 / 11:33:00
А чому немає вана Габора - голови обласної УНП?
Чи вони не посварилия з Костеном часом?

Хвуст 2011-07-17 / 11:29:00
Поважаю Юря Костенка хоча б за те, що у літні канікули, коли інші депутати печуться на сонці за кордоном, він їздить по Україні і робить патріотичну роботу.
А щодо прапора і кращого життя, то це одне з головних ідейних питань, бо доки комнізм буде у головах політиків, кращого життя не буде в Україні

петро 2011-07-16 / 20:41:00

*********** думай як зробити краще життя для людей!! ,, А не переймайся червоним прапором !! так як більше в країні нема про , що говорити і вирішувати інші питання !!!

2011-07-16 / 12:18:00
Но, ту маєте відповідь про ігровий бізнес!

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21
Шуфрич зареєстрував законопроєкт, щоб дозволити георгіївську стрічку
» Всі новини