Свою роботу в обласному центрі Закарпаття видавництво розпочало ще у 2007 році і очолила його Галина Малик. За цей час своєю роботою працівники охопили 58 авторів. За неповних 4 роки існування світ побачили 20 підручників і посібників для вищої школи. Прикметною рисою книг, виданих у видавництві "Знання", є те, що вони позначені грифом "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України", оскільки загалом видавництво спеціалізується на виданні наукової літератури. Дуже важливо, що місцеві наковці мають можливість видати свої праці тут, у рідному місті, що для цього не потрібно їхати аж до столиці. А оскільки це філія київського видавництва, вони мають можливість популяризувати свої напрацювання по всій території України. Наприклад, про працю Ю. Юсип-Якимович та О. Шимко "Старослов'янська мова: Модульний курс" відомо не тільки науковцям України,а й Болгарії та Росії.
Основну базу "редакційного портфеля" місцевого осередку видавництва "Знання" становить економічна література. Чимало уваги приділяється виданню підручників і посібників з правознавства, філософії, мовознавства, політології, історії, географії. "Першою ластівкою" ужгородської філії був навчальний посібник "Сучасна українська літературна мова" Наталії Венжинович. Найсвіжіша книга, видана у видавництві, є праця Федора Шандора "Сучасні різновиди туризму" – унікальна по своїй суті, єдина в Україні, і це при тому, що у 106 ВУЗах країни викладається туризм.
Найбільшу увагу звернули на серію "Класна література" – серію класичної української літератури. До 2009 року "Знання" не видавало художню літературу взагалі. Але спроба видати щось із класики виявилася вельми вдалою. Про саму серію розповів її редактор Ярослав Орос.
Тут вже вийшло 9 книг, своєї черги чекає ще 30. Тут побачили світ твори Г. Квітки-Основ'яненка, М. Куліша, І. Багряного, У. Самчука, Є. Маланюка, тритомне видання творів В. Сосюри, а також два раніше не публіковані в Україні романи В. Винниченка. На разі до друку готується "Скорбна мати" П. Тичини.
В Ужгородській філії видавництва "Знання" працюють люди, які займаються видавничою справою вже багато років, і які люблять свою роботу. А це вже гарантія успіху...
Олександра Машіка, ВЗП