Кобзар-лірник виконав більше десятка дум, кантів, псалмів, народних пісень та пісень сучасних авторів у супроводі старосвітської діатонічної кобзи та хроматичної ліри.
Перша ж "співоча молитва за Україну", як називає свій репертуар сам артист, була виконана вживу без технічного супроводу. І пропозицію виконувати наступні пісні з мікрофоном студенти не схвалили. "Мікрофонів за часів кобзарів не було, тож продовжимо і ми їх славні традиції живою піснею", — жартома підтримав вибір студентів митець.
Твори виконані артистом розкрили молоді як трагічні сторінки історії України, так і героїчні злети козаків та їх нащадків. Василь Григорович розповів студентам про історію кобзи та ліри, їх значення і роль в українській культурі, збереженні традицій нашого народу.
Звертаючись у своїй творчості до Тараса Шевченка, народний артист, старший співробітник Національного науково-дослідного інституту Українознавства, Лауреат Шевченківської премії, Василь Григорович нагадав, що незабаром Україна відзначатиме 150-річчя з дня кончини великого Кобзаря. "Минуло багато часу, але заповіти Тараса Григоровича актуальні нині як ніколи", — зазначив В.Нечепа.
Прес-служба УжНУ