"Захисники" сепаратиста Сидора на суді впадали в ступор і втрачали дар мови

28 січня 2011 року в м. Ужгороді відбулось чергове судове засідання по кримінальній справі, порушеній проти громадянина України Димитрія Сидора, звинувачуваного в сепаратизмі та розпалюванні міжнаціональної ворожнечі на Закарпатті.

Підсудний Димитрій Сидор
Підсудний Димитрій Сидор

На судовому засіданні як свідок був допитаний представник уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Н. Карпачової в Закарпатській області В.І. Кузьо. Він заявив, що всі рішення, прийняті на так званому ІІ-му Європейському конгресі підкарпатських русинів, не являються сепаратистськими, адже вони не порушують закони України, а Д. Сидор ні в чому не винен і взагалі чесна і душевна людина, яка бореться проти геноциду "русинського" народу. При цьому В. Кузьо, забувши про те, що говорив вище, заявив, що реалізація прийнятих на Конгресі рішень, за задумами організаторів, повинна була проходити шляхом створення незаконних органів виконавчої влади та уряду, а сама незаконна Республіка Подкарпатська Русь мала бути відновлена і знаходитись під контролем Європейського Союзу та міжнародних організацій (НАТО та ін.), а чому в рішення ЄКПР була вписана ще й Російська Федерація – він не в курсі. Зрозумівши, що сказав дурницю, замість відповідати на уточнюючі запитання по суті обвинувачення, впав в ступор і очікувально дивився на адвоката Д. Сидора Петра Годьмаша в надії на підказку. А потім, не знайшовши нічого кращого, почав хамити судді та проповідувати про, начебто, права "русинського народу", а також його "геноцид".

Наступний свідок зі сторони захисту екс-голова так званого Тимчасового правительства Подкарпатської Русі періоду 1993-2000 рр. Іван Туряниця, природно, також не вбачав нічого злочинного в діяльності Димитрія Сидора, а на незручні питання звинувачення також всіляко намагався уникнути конкретних відповідей, посилаючись на те, що він не є юристом.

На завершення судового засідання суддя І. В. Стан вкотре намагався почути свідчення О. Ониско, однак останній відмовився говорити українською мовою, формально зіславшись на її незнання. Суддя, зрозумівши, з ким має справу, довів до присутніх, що поспілкується із свідком захисту через перекладача на наступному судовому засіданні, яке має відбутися 28 лютого 2011 року.

31 січня 2011р.

Теги: Сидор,

Коментарі

RUSYN 2011-02-12 / 17:53:00
RUKI -- PROCTH OT RUSYNOCH!!!

2011-02-03 / 08:42:00
Кузьо -- колишній стукач КГБ. На пиці написано.

Анатолій 2011-02-02 / 18:50:00
Як всі дружно накинулись на Сидора: і сепаратизм, і розпалювання ворожнечі. А чого ж ви такі сліпі тай не бачите, як ваші "свідомі патріоти" проштовхують поступово фашизм в Україні, на ділі ведуть політику розколу? Це ж не іграшки Сидора, з якого ви й самі смієтесь. Послухайте уважніше своїх фюрерів, там ще страшніші речі, ніж у Сидора. Граєтесь з вогнем, як діти під стріхою..

... 2011-02-01 / 23:02:00
Цей кадр - Онисько ляпнув судді, що він буде говорити тільки на русинській або російській мові, за це він і поплатився! Буде довго чекати коли ж русинського перекладача найдуть, русинська ж мова не кодифікована!!!))) В тему - менше б кричали Сидор з своїми прихвостнями, а зайнялись реальною діяльністю, а то мову русинську у сусідніх РУСИНСЬКИХ селах ніхто не розуміє, бо у кожно своя! На Ужгородщині одна, на Виноградівщині - друга, на Тячівщині - третя і т.д.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А запозичень стільки, що диву даєшся!!!

Марія 2011-02-01 / 23:02:00
вони слідують принципу: розділяй і володарюй. Мій дідо теж був русином, але він боровся за суверенну Україну.

.....) 2011-02-01 / 00:36:00

"Суддя поспілкується із свідком захисту через перекладача"

Що за маразм? Він мабуть хворий.

ІВАН 2011-02-01 / 00:04:00
Кузьо став "сидоровою козою". Тільки хто її лупити буде?

rexus 2011-01-31 / 22:19:00
У попа Гапона свідки всі такі як Лецович, Кузьо і Туряниця - спившіся представники комуністичної партноменклатури та пенсіонери-маразматики, які своїх родичів не пам"ятають, але точно помнять те, що їм кожен раз Пітьо Сидор нагадує - ми русини!!! А для чого їм незалежна республіка вони вже і не пам"ятають! Ну крім Сидора звісно, який на них рублі списує!

кмс 2011-01-31 / 22:07:00
Цей, соромно сказати - представник уповноваженого, вже з самого ранку ходить по місту виключно на автопілоті, пару дец вип"є аж ніс синіє, Сидор водяри на благе діло не жаліє! А Туряниця хіба ще не помер???

сорри 2011-01-31 / 21:07:00
Карпачова - єврейка, а тому не шукайте в її діях українського патріотизму, а отже - аналогічної до наших з вами логіки дій. Там своя логіка - Divide et impera.

Читач 2011-01-31 / 20:53:00
А Карпачова взагалі в курсі, що цей "представник" лопотів про "геноцид" русинів? Чи призначення в Закарпатті, як і призначення закарпатців на посади і міністрів в т.ч. за чемодани здійснюються?

Faust 2011-01-31 / 17:38:00
Люди добрі, невже ви не розумієте, що теперішня "наша" влада буде тягнути цю "справу" до безкінечности, бо Сидор та інші русинські Гапони і Жопани ій, владі, потрібні. Їх, цих русинів, одним "ляком" можно купити і перетягнути на свій бік. Це вам не "тушки", яким треба платити великі гроші... Невже Карпачова не розуміє цих примітивних істот (навіть не сепаратистів)?...

Аналітик 2011-01-31 / 16:59:00
Русинський карнавал продовжується. Ясно що в кинці кинців, патронат Сидора, генконсул Росії у Львові Євгєній Гузєєв, дасть наказ з москви щоби його відпустити. А до того часу, захисник Петро Годмаш добре собі кишеню надібє. Інакший вид 'етно-бізнис' на закарпатті! :-)

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая