Остаточні результати перевірки будуть відомі 3 квітня. Але вже сьогодні, за словами голови міжфракційного об’єднання Ігоря Рибакова, підтвердженими є 95 фактів правопорушень. Усі вони стосуються контрабандного ввозу автомобілів. Заступник голови міжфракційного об’єднання Андрій Шкіль розповів про те, що основний інструмент подібних правопорушень – це заниження реальної вартості автомобілів, а отже й зменшення розміру мита.
Як наслідок, мінімальна сума, яку, за словами членів об’єднання «Контрабанда – стоп», недоотримала держава протягом минулого року від Ужгородської митниці – 6 млн. гривень. Керівництво Ужгородської митниці, у свою чергу, наявність подібних правопорушень заперечує.
«В понеділок на прес-конференції в Києві ми плануємо просити уряд підвищити збір від української митниці до бюджету як мінімум у два рази. Переконані, що 80 млрд. гривень – сума цілком підйомна для неї», - зазначив Ігор Рибаков.
Закарпаття стало четвертим регіоном, де були проведені перевірки правопорушень на митниці. До цього такі ж перевірки відбулися на Південній регіональній (м. Одеса), Вінницькій та Житомирській митницях. Так, відповідно до висновків комісії та на вимогу депутатів Міжфракційного об’єднання «Контрабанді - стоп» Держмитслужбою України було прийнято рішення про звільнення з митних органів всього керівного складу Вінницької митниці.
Висновки щодо діяльності Ужгородської митниці будуть зроблені після оприлюднення остаточних результатів перевірки 3 квітня.
ЗІА "Простір"—Мукачево.net
29 березня 2007р.
Теги: