«Крадені» відсотки: Як насправді розподіляються голоси ужгородців

24-26 вересня тому на вулицях Ужгорода мешканці могли побачити молодих людей у зелених футболках із зображенням знаку питання. Хлопці та дівчата здійснювали соціологічне опитування перехожих і цікавилися: кого б Ви обрали мером міста на виборах?

«Крадені» відсотки: Як насправді розподіляються голоси ужгородців
Настрої ужгородців вивчалися на замовлення ініціативної групи по створенню Громадянської платформи "Створимо найкраще місто в Україні" у співпраці із ГО "Карпатівент". 
 
Протягом трьох днів 12 інтерв'юерів працювали з ужгородцями, при чому, за свідченням замовників, результати оприлюднювати не планували. Оскільки соціологічні заміри здійснювалися суто для внутрішньої роботи та об'єктивного аналізу ситуації. Яким же було здивування і замовників і самих волонтерів, коли в окремих ЗМІ була опублікована інформація про результати опитування якоїсь невідомої організації (Закарпатського аналітичного центру), яка ніби то проводила соціологічний зріз. А її представники працювали.. у таких самих зелених футболках! Проте подібним в обох груп був тільки одяг — результати опитування виявилися абсолютно протилежними і свідчили на користь тільки одного претендента на мера Ужгорода-- Віктора Погорєлова.
 
 
Володимир Баран, керівник ГО "Карпатівент", які здійснювали опитування, підтвердив, дослідження проводилося для об'єктивної оцінки передвиборчої ситуації у місті. А те, що, недобросовісний опонент вкрав чужу ініціативу у своїх цілях, ще й понамальовував нереальні рейтинги,-- спрацює зовсім не на його користь. "Крім таких чорних технологій, які застосовують опоненти, якісь невідомі нищать розміщені по місту сіті-лайти, де зображений керівник ініціативної групи Громадянської платформи "Створимо найкраще місто в Україні, -- каже Володимир Баран. — Це прийоми тих людей, які не вміють створити щось власне, подумати над якісною ідеєю, яка приверне увагу людей. А займаються привласненням праці інших. Щоб відновити справедливість ми подамо реальні результати опитування, яке проводили 24-26 жовтня, хоча й не планували його публікувати".
 
За даними Володимира Барана, кількість опитаних – 6700 осіб. Похибка складає 2 %.
 
Результати:
 
Ратушняк – 11,8 %
Погорєлов – 9,2 %
Приходько – 8,1 %
Жолтані – 5,1 %
 
Інші кандидати – 11,9%
Не визначилися – 38,1 %
Проти всіх – 15,6 %

 

30 вересня 2010р.

Теги: соціологічний, ініціативна група, передвиборчий

Коментарі

Миша-маскаль 2010-10-26 / 10:35:00
Жолтани - владелец Зин!
Я не спорю что он неплохой таргаш, но сети магазинов не только он держит.
Это не значит что надо лезть в политику.
Рата - хороший бизнесмэн, но про Уж-варош забы(и)л.
Пора хотя бы в городе косметический порядок навести и не превращать его в свалку.Пусть Погарелов наведет порядок, если сможет - буду за него

Нью клипс 2010-10-03 / 10:25:00
За даними агенції "Ужгородліфтспецстроймонтаж" Рейтинг вельмишановного Сергія Миколайовича Ратушняка сягає 60% без віагри!!!

2010-10-02 / 19:36:00
Настрої ужгородців вивчалися файними дівчатками з хлопчиною на замовлення ініціативної групи по створенню Громадянської платформи "Створимо найкраще місто на планеті" у співпраці із ГО "Карпатвентилятор".

Котнар-39,8%
Приходько 37,9%
Жолтан-25,3%
Погарелов-1,25%
Рата-1,09%

Інші кандидати - всі в гузиці
Ймовірна запрограмована похибка 8,1% приходьки за амер. $

Феськів-пост 2010-10-02 / 09:57:00
Останні соціологічні дослідження Інституту ОБР:
Ратушняк – 3,2%
Погорєлов – 35.6
Приходько – 8,4%
Жолтані – 0.1%

Інші кандидати – 11,9%

*** 2010-10-02 / 09:04:00
В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція першого офіційно зареєстрованого претендента на посаду Ужгородського міського голови -- Миколи Жолтані.


"Люблю бути першим,-- так прокоментував свою позицію Микола Жолтані та додав. — Хто рано встає, тому Бог дає". За словами кандидата, подання документів зафіксоване сьогодні зранку о 9.29. Упродовж трьох днів він повинен отримати посвідчення і першим з усіх зможе розпочати агітацію.

Микола Жолтані зазначив, що не є технічним кандидатом, йде перемагати і боротиметься до кінця. У своїй програмі використовуватиме такі підходи, які до цього, за його словами, не були використані. Зокрема пропонує повну інвентаризацію майна із земель міста, а також пропонує встановити у залі міськради вебкамеру, щоб всі сесії передавались в он-лайн мережу.

Стосовно своїх конкурентів кандидат налаштований спокійно, каже, що не буде наздоганяти жодні рейтинги і обливати брудом опонентів. "Є історична необхідність у тому, щоб люди вибрали мене",-- каже Микола Жолтані. За його словами, з інших кандидатів на посаду мера йому імпонує Володимир Приходько: "Я знаю Володимира Опанасовича, його родину, його діяльність".

НІК 2010-10-01 / 13:59:00
я за ПРИХОДЬКА! і мені начхати на всі опитування!

не погоджуюсь 2010-10-01 / 13:58:00
Я так не думаю, незаангажований виборець теж має свою думку, теж хоче жити краще, і тому агітує за того, хто, в надії, зможе забезпечити це краще. а я впевнений, що це вдасться тільки Приходьку.

2010-10-01 / 12:30:00
Підтримую "три зірочки". Мусимо бути реалістами та вибирати серед реальних кандидатів. Класно було б, якби в нас в мері йшли тільки кристально чесні випускники Оксфордів і Гарварів із 30-річним досвідом роботи. Маємо те, що маємо. Тому буду голосувати за Погорєлова, бо всі або ще гірші (як Рата), або просто не мають реальних шансів.

*** 2010-10-01 / 10:30:00
Правда в тому, що незаангажований виборець не агітуватиме ні за кого. Вибирати, звісно, доведеться з цих кандидатів. Але, якщо глянути правді в лице, жоден з кандидатів не є достойним цієї посади. Шкода Ужгород, якщо він такий бідний на нормальних керівників. Хоча, зрештою, не один Ужгород. А практично всі міста, за доволі рідкісними винятками. Сам голосуватиму за Погорєлова, але не тому, що він достойний посади, а лиш тому, що "хоч за чорта лисого, аби не лисий чорт".

Да уж... 2010-10-01 / 08:52:00
Согласен послностью. Я тоже не штабист, а простой избератель. Рата и Погорелов уже задрали критиковать один другого. Они так один другого и сгрызут. А пока они будут грызтся, Приходько станет мэром.
Я ЗА ПРИХОДЬКА!)

ха 2010-10-01 / 08:32:00
Да, смешно читать, очень много комментариев за день, но не думаю, что здесь только штабисты, я простой избиратель и уже опредилился - буду голосовать за новое лицо - Приходька.

ТАРАС 2010-09-30 / 22:52:00
Ну стільки написано за день.Можете заспокоітись.По опитуванню дійсні рейтиги Палений 16.8 %.Рата 10,3 % Жолтен(афер)5,4 %.Приха устиноід 4,1 %. Ця інфа вкрадена в штабі Панова.Для чого він змінив Прихе та Раті самі здогадаєтесь.

ха-ха 2010-09-30 / 21:55:00
ха-ха такого інституту і таких проФФесорів в природі не існує. то у рати в хаті робляться такі опитування

сорри 2010-09-30 / 21:15:00
Що, вхекалися, штабісти? :)

прохання 2010-09-30 / 20:32:00
Шановні коментатори, будь ласка, не перетворюйтеся на адвокатів кандидатів.

*** 2010-09-30 / 16:51:00
Нізвідки пишеться окремо? Інтелігент звинувачує в безграмотності, не знаючи, як пишуться прислівники?
Бляха-муха, коментаторів на цьому й інших сайтах до кінця виборів нереально буде читати. Самі козачки штабні

Из сайта "вся правда" 2010-09-30 / 16:42:00

Нещодавно соціологічне опитування серед ужгородців було проведено Міжнародним незалежним Інститутом стратегічних досліджень для визначення рейтингу імовірних кандидатів на посаду мера міста. Ці дані були офіційно оприлюднені професорами Остапчуком та Роднянським для подальшої їх публікації у ЗМІ.
Ратушняк Сергій – 25,1%

Гісем Володимир – 11,3%

Чучка Павло – 7,8%

Жолтані Микола – 6%

Погорєлов Віктор – 5,4%

М’ясковська Тетяна – 2,1%

Приходько Володимир – 1,2%

Не підтримують жодного кандидата – 12,3%

Не визначились – 28,8%



Всього було опитано 2014 мешканців міста Ужгород віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,3%.

Ведь так 2010-09-30 / 16:23:00
У Приходька - очень сильная команда. А как там выше назвали "Салатовому" уже приходится работать с теми, кто в него яйца бросали.

2010-09-30 / 15:29:00
Оставим всю эту демагогию. Пусть каждый голосует, за кого хочет. У каждого есть своя голова на плечах. И не надо никого обливать гразью.

совість 2010-09-30 / 15:22:00
за кожну людину мають говорити її справи!!! а не партія, піар чи соцопитування! як на мене, то достоний кандидат тут тільки Приходько...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая