За словами директора Франциска Ерфана, ремонтні роботи тут розпочались ще у 2004 році. Фінансування проводилось за державні кошти. Було виділено приблизно 8 млн. гривень, близько 2 мільйонів з котрих було використано. Потім фінансування з невідомих для працівників музею причин припинилося.
Єдине, що будівельники встигли за той період - відремонтувати дах. Потому довгий час приміщення пустували, знаходилися в аварійному стані, неможливим було робити й експозиції. Працювало лише 4 зали. Найважливішим стало питання налагодження охоронної системи. Саме через її відсутність неможливо було організувати експозиції більшості картин музею, через їхню високу цінність їх доводилося тримати в запасниках.
На 2009 рік Франциск Ерфан спільно з начальником управління культури у Закарпатській області Юрієм Глебою вирішили розробити план ремонту музею. Потрібна була концепція, що дозволила б одночасно і музею працювати, і ремонтні роботи проводити. Через те, що велику суму одразу на ці роботи отримати було неможливо, налагодили поетапну працю. Спочатку зробили три зали, потім ще кілька, потім коридор і так далі. Таким чином, музей увесь цей час міг функціонувати. На сьогодні реставровано фасад будівлі, в'їзд у внутрішній дворик, а також ще одні ворота на території музею. На стінах встановлено камери відео спостереження. В планах - реставрація внутрішнього дворику та правого крила.
Нині тут працюють вже 13 експозиційних залів.
У вівторок, 7 вересня, відбулося відкриття нових зал у музеї Бокшая. Будуть діяти постійні експозиції таких митців як Ігор Грабар, Адальберт Ерделі, Йосип Бокшай, також експозиції французьких, голландських, російських та угорських художників. Поціновувачі живопису зможуть насолодитись старовинним мистецтвом венеціанської школи Рембрандта.
Окрім постійних експозицій, працюватимуть додаткові зали, де будуть проводитись обласні виставки. Безумовно, цікавою буде виставка сакрального живопису, яка охоплює роботи періоду 17 сторіччя та до наших днів.
Томаш Деяк, "Вся Закарпатська Правда"