Так, стрімке зростання злочинності відбулося у всіх без винятку регіонах країни. У Дніпропетровській області — на 58,3 %, у Криму — на 45,9 %, на Полтавщині — на 45,5 %, на Кіровоградщині — на 44,9 %. А кількість крадіжок (злочини, від яких найбільше страждають громадяни) в цілому по країні зросла на 71,3 %. Це дуже поганий для міліції показник, який можна зіставити хіба що зі статистикою періоду НЕПу, знаменитого "нальотчика" Льоньки Пантелєєва чи бандитської Одеси післявоєнного періоду.
Плачевні результати і з протидією поширенню наркотиків, при тому, що Віктор Янукович особисто різко розкритикував міліцію за недопрацювання в цій сфері й навіть продемонстрував куплені через Інтернет марихуану та психотропні речовини. Незважаючи на це, за сім місяців міліція спромоглася вилучити в Україні всього-на-всього 170 грамів кокаїну, 75 грамів трамадолу і "цілі" 5 грамів сильнодіючих лікарських засобів. Головною причиною кримінальної хвилі, що накрила Україну, Г. Москаль вважає непрофесіоналізм керівництва МВС.
А як на фоні України виглядає Закарпаття? Статика за сім місяців містить і дані в розрізі окремих регіонів. Одним із головних показників "кримінальності" тієї чи іншої області вважається рівень злочинності на 10 тисяч населення. Закарпаття тут традиційно виглядає дуже пристойно, його показник — 33,8. Це 25-те місце з 27 адміністративних одиниць України (25 регіонів та дві столиці — Київ і Севастополь). Менша злочинність тільки в наших сусідів — на Тернопільщині (30,0) та Івано-Франківщині (26,3). Для порівняння — у Криму (який є лідером за рівнем злочинності) цей показник становить 91,5, на Дніпропетровщині — 91,1, у Києві — 76,9. Найбільша питома вага з усіх зареєстрованих на Закарпатті злочинів (а всього їх за сім місяців 4 198) це злочини проти власності, простіше кажучи, крадіжки, яких 49,3 % від загального числа.
Тим не менше динаміка зростання злочинності порівняно з аналогічним періодом минулого року в нас становить 22,7%. За цим показником область перебуває на 14-му місці — всередині списку з 27 адміністративних одиниць.