Про новинку Юлії розповіла подруга 30-річна Олена.
— На педикюрі в салоні майстрині обсмоктували цю сенсацію. Раз на місяць туди приїжджає жінка з Москви. У проекті "Камеді-клаб" працює адміністратором, — розказує Юлія Сундук. — Уся Москва повернута на тих шампунях для коней — миються тільки ними. Ми вирішили спробувати, поїхали у ветаптеку. Але ці шампуні розкупили. Поїхали в іншу аптеку — теж нема. Об'їхали ще чотири аптеки, поки знайшли. Продавець сміється. Каже, шампуні ці швидко жінки розбирають. І ми сміємося, бо розуміємо для чого. Не у кожної ж дома скакун схований. Продавець питає: "У вас коси випадають?". Киваю. Він мені конячий шампунь із колагеном протягує, для міцності луковиць. А Оленці — у неї "хімія" — для блиску. Шампуні російської фірми "Зоо-ВІП". Заплатили ми по 54 гривні за півлітрові флакони, погнали пробувать. Після першого миття просто обалдєли! Такого ефекту не було від найдорожчих марок. Цей шампунь для коней використовують перед скачками. Щоб виглядали гарно.
Запитуємо шампунь для коней у вінницькому зоомагазині на ринку Урожай.
— Розкупили, може за кілька днів підвезуть, — каже продавець. — Можете оформити замовлення. У нас він польської фірми. Коштує 134 гривні.
За цією розмовою з усмішкою спостерігає працівник магазину.
— І наші дівчата з магазину собі також беруть, — каже.
Заввідділом магазину "Зоологія" Ольга Гусак каже, що купувати шампунь для коней клієнтам радять перукарі:
— До нас почали часто приходити жінки. То ми стали цього шампуню більше замовляти. Я сама не пробувала.
На форумах тему використання засобів для тварин жваво обговорюють. "Учора купила шампунь. У складі — нічого особливого. Все натуральне. Результат після першої промивки шокував. У мене коси сухі та тонкі. А стали об'ємніші у два рази, слухняні. Волос до волосу лежить. На ранок, зачіска не пом'ялася", — пише форумчанка.
Фармацевт Геннадій Васильківський, 27 років, не радить користуватися шампунями для тварин.
— У складі там набагато більше лужного розчину. Він пересушує шкіру, всмоктується в організм. Крім того, невідомо, який концентрат лаурілсульфату, що змиває бруд та жир. Його використовують у хімічних миючих засобах. У невеликій кількості додають в шампуні для людського волосся. Є теорія, що ця речовина викликає ракові захворювання.
У Росії, крім конячого шампуню, модно користуватися маззю для копит. Кажуть, вона добре впливає на нігті.
— Мені мама привезла з Москви мазь для вимені, — розповідає вінничанка 31-річна Катерина. — Я нею мажу п'яти — стають м'які й гладенькі. Тріщинки заживають.
Gazeta.ua