Лікар-масажист Ганна Томищ, 39 років, готується до сеансу масажу. У невеликій кімнаті запалює три свічки, вмикає спокійну музику. Викладає на тапчан сім чорних гарячих камінців, накриває їх простирадлом.
Відпочивальник Віталій Кричфалушій приймає душ і лягає на тапчан. Лікар накриває його простирадлом. На груди викладає чотири базальтові камені, поміж них розкладає напівкоштовні невеликі камінці — гірський кришталь, опал і котяче око. Один камінець кладе пацієнтові на чоло.
— Цей масаж називається стоун-чакра, — розповідає Томищ. — На тілі людини є сім основних енергетичних чакр. Кожна відповідає за окремі органи. На всі чакри кладу по камінцю. Відкриваю їх гірським кришталем, погладжую ним по тілу. Так рівномірно розподіляю по тілу енергію.
Базальтове каміння лікар трохи підігріває, викладає його між пальцями на ногах Віталія. Розтирає ноги масажною олією і водить зверху іншими камінцями. Переходить на руки, груди. За 45 хвилин знімає із грудей каміння, починає масажувати спину.
— Масаж стоун-чакра регулює роботу вегетативної нервової системи, зменшує біль у м'язах, укріплює респіраторну та імунну системи організму. Допомагає позбутися психічного й фізичного перевантаження, стресу, депресії, хронічної втоми, підвищує життєвий тонус. Це древній масаж. Як і точковий, він працює з енергетичними потоками людського тіла, стимулює ті зони, де зосереджена позитивна енергія.
Стоун-масаж рекомендують при розтягнених м'язах і зв'язках, захворюваннях хребта, суглобів, атрофії мускулів, остеомієліті, коліті, варикозному розширенні вен, підшкірному крововиливі, головних болях.
Окрім стоун-чакри, у кабінеті проводять також такі масажі, як стоун-релакс і контраст. Нервовим людям рекомендують пройти курс із п'яти масажів, спокійним — менше. Сеанс стоун-масажу коштує 200–250 грн.