У березні в Ужгороді відбудеться національний фінал Міжнародного дитячого пісенного фестивалю

В Ужгородському прес-клуб відбулося засідання, головною темою якого стало підведення підсумків півфіналів у Закарпатті та анонс національного фіналу Міжнародного дитячого пісенного фестивалю «Children’sEurostar».

Захід проходить в області в рамках транскордонного співробітництва в країнах Карпатського Єврорегіону під патронатом генерального консульства Словацької республіки в Ужгороді та за підтримки Закарпатської обласної, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

Генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді Антон Лукачовіч на засіданні розповів, що очікування щодо фестивалю цілком здійснилися. А також пообіцяв, що Консульство долучиться до організації національного фіналу «Children’sEurostar» в Україні. До цього часу Консульство Словаччини підтримувало одноразові мистецькі акції. Але пропозиція словацького мистецького товариства „ГОНГ” є дуже цікавою та перспективною, тому що передбачає участь конкурсантів із усього Закарпаття і складається з кількох етапів.

Керівник товариства «ГОНГ» Владо Желєзняк повідомив, що анонсовані раніше півфінали фестивалю у 10 районах Закарпаття пройшли вдало та надзвичайно успішно. До участі у півфіналі було відібрано 100 співаків, з якими напередодні проводилася творча підготовка. 14 переможців візьмуть участь у національному фіналі, а троє національних фіналістів представлятимуть Україну на міжнародному фіналі у м. Кошице (Словаччина) 1 червня 2007 року.

У кожному райцентрі Закарпаття майже усі квитки на півфінальні змагання були продані, зали — вщерть заповнені. Владо Желєзняк висловив особливу подяку журналістам, через повідомлення яких про фестиваль дізналося і відгукнулося багато закарпатців. Організатори навіть не сподівалися на таку активність. Так, на заклик щодо смс-голосування надійшло понад 3000 смс-повідомлень.

Також глядачі надіслали понад 200 заповнених купонів, які пропонувалося вирізати із газет «Новини Закарпаття» та «Калейдоскоп оголошень».

Організатори Міжнародного дитячого пісенного фестивалю «Children’sEurostar» вже запрошують закарпатців на Національний фінал, який відбудеться 21 березня в Закарпатському обласному театрі ляльок, початок о 18.00. Основний натхненник конкурсу В. Желєзняк повідомив, що майже кожен район-учасник готовий надіслати автобус із глядацькою групою підтримки, отже, не склало б проблеми заповнити зал облмуздрамтеатру, але з технічних причин (необхідність телевізійного запису передачі) обрали все ж ляльковий театр.

Крім того, у рамках міжнародного фестивалю оголошено конкурс «Намалюй свого співка»! Юним художникам пропонується взяти участь у змаганні, для якого слід надіслати малюнок із зображенням співака на власне вподобання до 12 квітня за адресою: 88006, Ужгород-6, а/с 2. Оголошення результатів відбудеться згодом на Театральній площі разом із аукціоном, лотами на якому виступлять самі художні роботи юних закарпатських митців.

Владо Желєзняк запевнив, що фестиваль матиме продовження, усі міста Закарпаття виявили бажання працювати і наступного року.

Учасниками конкурсів є діти віком від 7 до 15 років. Участь у фестивалі не потребує жодних вступних внесків та фонограм,-- підкреслили організатори. Конкурсанти виступають у жанрі популярної музики. Крім цінних подарунків та призів юні співаки матимуть нагоду записати вже авторські твори на компакт-диск – збірку найкращих виконавців конкурсу.
15 березня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Культура

01:05
Вийшла друком нова книга Петра Мідянки "Посланія від Петроса"
10:50
На Закарпатті вийшов у світ черговий номер журналу "Культурологічні джерела"
14:52
У підземному переході під транспортним мостом ім. Томаша Масарика в Ужгороді облаштовують пандус
02:21
/ 1
Рік без Дмитра Кременя
11:55
/ 1
У Хусті працюють над створенням театру під відкритим небом на Замковій
02:48
Закарпатський муздрамтеатр поступово відновлює роботу
14:27
У Мукачеві пройде живописний пленер "Мукачівська весна-2020"
21:31
/ 1
Поетичний онлайн-квартирник організувала Закарпатська обласна бібліотека імені Ф. Потушняка
10:01
/ 1
Бойківські вишиті сорочки представили в Ужгороді
14:28
В Ужгороді до Дня захисту дітей проводять онлайн-конкурс "Країна дитячих мрій"
12:16
/ 1
Українці Словаччини святкують цьогоріч День вишиванки онлайн
01:56
Закарпатський народний хор запрошує на артмоб з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки
11:03
/ 1
Чендей-fest 2020 на Закарпатті перенесено на вересень
10:37
Закарпатські художники відзначили Міжнародний день музеїв виставкою картин без глядачів
02:37
Артисти Закарпатського хору зняли ролик до Дня вишиванки
17:57
В Ужгородському замку з нагоди Дня музеїв відкрили дві виставки
10:47
Закарпатська обласна книгозбірня влаштовує "Поетичний квартирник online"
09:25
Ужгородська школярка дебютувала "Порожніми коридорами"
11:43
Закарпатська обласна філармонія представила концертну програму онлайн до Дня Європи
13:28
/ 1
У мукачівському "Паланку" відкриють музей ливарства
12:08
До Дня музеїв скансен в Ужгороді оголосив конкурс "Своя сорочка ближче до тіла"
09:08
Мукачівський історичний музей відновив свою роботу
16:46
В обласному краєзнавчому музеї в Ужгороді запропонують оглянути народні музичні інструменти та артефакти середньовічної церкви
03:56
/ 5
В Ужгороді відбулася акція на підтримку представників креативних індустрій
11:13
На Закарпатті визначили переможців дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва "Легенди Карпат"
» Всі новини