Закарпаття впродовж століть пройшло складний, але поступальний шлях українського національного самовизначення, говориться в тексті звернення, переданого до редакції "Закарпаття online". У ХХ столітті взяло найактивнішу участь у боротьбі за здобуття української національної соборної держави. Підтвердженням цього був рух за злуку Закарпаття з Україною в 1918-1919 роках, український державницький чин Карпатської України в 1938-1939 роках, участь в українському русі Опору 40-50-х рр., десидентському русі 60-80-х рр.
Андрій Васильович 2010-01-05 / 18:17:00
І якби інших турбот не було ???
Юрий 2010-01-03 / 17:44:00
Чудовий, зважений вчинок рахівчан дещо вирівнює ситуацію. Адже завдяки ГІМНУ Закарпатської облради, край міг би зайняти призове місце у конкурсі ідіотів
pfr 2009-12-29 / 00:51:00
Майсовішні, майдобріші і майчесні люди на Закарпатті - це гуцули. Іще міжгірські верховинці і хустяни мало. Решта - хитрі поциганщені "русини", яким все одно, кому продатися, аби подороже. І поскандалити, обікрасти, принизити когось. Сам з Мукачева і добре знаю.
Довбуш 2009-12-26 / 21:21:00
Русинів сепаратистів(балогів) на палю!!!
Mitjo 2009-12-26 / 11:38:00
Obsthestvo rusyniv pudtrymujemo!Ukrajinecj -nacija, madjar i slovak i rusin.Apo Rachivsjki meni sa vydytj ZHE VONY NE SUTJ rusynami.Koly nashi chlopci sydily v Striju vtjurmi v 1938-1939 i t. d .Vony to zabuli.Istoriju nashu treba pamjatati!!!!!!
Микола Староста (Жалива) 2009-12-25 / 23:16:00
Пане, начальник сайта, не буду називати прізвища,ви в житті досить принципова людина,невже ви не дасте можливості, ви сказатися і іншій стороні,яка підтримує рішення обласної ради. Я як голова Виноградарського районного "Общества Русинів" готовий представити аргументи, за прийняття гімну.
bangladesh 2009-12-25 / 22:05:00
MENI SA VYDYTJ ZHE V TOMU RACHOVI SYDJAT ISHI SAMI KOSOMOLJCI I KPSS!!!
Гуцул 2009-12-25 / 15:59:00
Молодці!!! Напудили зрадників держави, що аж обіс...
2009-12-25 / 10:36:00
Гуцули - сепаратисти! Уже давно від Закарпаття відірвані... Хай живе Пудкарпатщина від Ужа до Лазещини!
Rusyn 2009-12-24 / 22:12:00
Так у Рахові можут співати і "ще не вмерла".Тко їм мішать?
сорри 2009-12-24 / 21:36:00
Молодці гуцули!