Над диском працювали: Сергій Охрімчук (скрипка, спів); Валерій Гладунець (спів); Юрко Захарчук (барабани, перкусія); Василь Паланюк (цимбали); Вадим Губенко (електро-басгітара, контрабас); Аня Балакир (арт-менеджер).
У цю платівку увійшло 9 пісень. Вони , бо саме з цих країв походять виконавці "PoliКарп", які закарбували назви малої батьківщини – Полісся і Карпати в імені гурту – "PoliКарп".
- Ми не змінювали народні пісні, в яких закладено давній код української нації, - розповів лідер гурту Валерій Гладунець. – Аутентичні мелодії ми лише дуже обережно "відретушували": оздобили їх сучасним аранжуванням. На "Підкамені" прозвучать усі пісні з альбому "Барвіночок" і кілька нових музичних творів. Виступ триватиме більше години.
Цієї осені-зими-весни "PoliКарп", за словами Валерія Гладунця, поїде в європейський тур, і виступ на "Підкамені" стане початком цього концертного марафону. Крім того, виконавці "PoliКарп" і надалі братимуть участь у гуртах "Древо", "На Добридень", "Божичі", "Хрещатий яр", "Юркеш", "Ред Кардель", проекті електронної музики Али Загайкевич, а як актори – виступатимуть у театрах "ДАХ" та Києво-Могилянської академії, в джазових проектах та в шоу Олега Скрипки, Руслани Лижичко, Славка Вакарчука.
Довідка "Закарпаття online
Гурт PoliКарп згуртувався 2003 року в місті Києві. Донедавна він був відомий як гурт “Карпатяни”. Влітку 2008 змінив назву на PoliКарп, або Полісся-Карпати. На момент заснування колективу кожен з його учасників вже був досвідченим музикантом.
Репертуар гурту PoliКарп, в основному, складається з народної музики Гуцульщини та Житомирського Полісся, але у власній, сучасній інтерпретації. Свою музику гурт визначає як етно-арт-рок і шукає ідей не лише у фольклорі – рокові, джазові інші сучасні ритми дозволяють створювати небанальну та яскраву музику. За такого експерименту PoliКарпу вдається не змінювати структури, мелодії автентичної музики, а збагачувати її та готувати для ширшого кола слухачів. Музиканти активно працюють із стародавніми українськими музичними інструментами. Але специфіка музики, а саме поєднання сучасного з архаїчним, вимагає від музикантів використання поруч з народними музичними інструментами сучасних електронних.