У програму включено понад 50 колективів, 17 з яких іноземні. Серед учасників дійства такі відомі світові та українські виконавці, як Сезарія Евора (Капе Верде), Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія), Здоб ші Здуб (Молдова), Пелагея (Росія), The Klezmatics (США), Cankisou (Чехія), Піккардійська Терція, Воплі Відоплясова, Плач Єремії, Esthetic Education, Mad Heads XL, Енвер Ізмайлов та інші.
На фестивалі буде представлена не тільки музика, а й література, танці, ремесла, кухні та театральне мистецтво українців, поляків, чехів, росіян, вірмен, грузинів, американців, японців, угорців, молдаван, французів, естонців, киргизів, ізраїльтян, алжирців, італійців та інших народів світу.
Протягом трьох днів та ночей на глядачів чекають понад 60 концертів на трьох сценах, літературні, танцювальні та ігрові майданчики, десятки майстер-класів та сотні метрів виставкових площ, а також повний спектр послуг для гостей фестивалю, включаючи наметове містечко.
Дійство проходитиме в селі Свірж Перемишлянського району, яке знаходиться за 40 км від Львова і відоме завдяки старовинному замку 1482 року, де знімали "Трьох мушкетерів". Мальовничі галицькі краєвиди, свіже повітря і море драйву у вигляді традиційної музики народів світу та сучасних мелодій з національними елементами творитимуть незабутню романтику.
Автентична закарпатська народна музика на фестивалі буде представлена відомим гуртом "Гудаки" із села Нижнє Селище. Як повідомила "Закарпаття online" менеджер гурту Ольга Зубик, колектив на фесті презентуватиме свій новий (вже третій) альбом "Гудаки не люди", проведе майстер-клас танцювальної музики та продемонструє кліп на пісню "На бережку". Відеокліп знятий на справжньому весіллі в Міжгірському районі, де збережені народні традиції. Матеріал для музичного відео збирали довгий час, і тільки завдяки сільській "свальбі" змогли передати зміст пісні та місцевий колорит.
Участь у фестивалі "Гудаки" розцінюють як спосіб показати себе (хоча в Європі гастролювали неодноразово) і подивитися на інших. А показувати є що! На відміну від фольк-року та різноманітних обробок народних пісень, що стали тепер популярними, репертуар гурту складають народні пісні, які виконуються без аранжування, зберігаючи їх первісне звучання.
Залишилося тільки дочекатися початку фестин, щоб побачити цей строкатий букет культур на власні очі.