Вітання шановному ювіляру та метру української естради висловили рідні, численні гості та шанувальники творчості закарпатського "срібного голосу". Серед запрошених гостей був присутній Міністр культури і туризму України Василь Вовкун.
Вітання від Міністерства культури і туризму України народному артисту України Івану Поповичу виголосив Міністр Василь Вовкун:
Шановний Іване Дмитровичу!
Маю високу честь від імені Міністерства культури і туризму України привітати Вас і висловити найщиріші поздоровлення з нагоди Вашого ювілею!
Наша рідна українська земля щедро обдарувала Вас талантом та невичерпною мистецькою наснагою, яка напоєна багатством душі нашого народу, висвітлена красою рідної землі.
Сьогодні неможливо уявити барвисту палітру української співочої культури без пісень у Вашому неповторному виконанні, які уособлюють козацький дух української нації.
Ваша багаторічна праця та постійна турбота про збереження і розвиток національних мистецьких традицій є яскравим взірцем високого професіоналізму та служіння великим ідеалам добра, краси і любові!
У цей хвилюючий для Вас день, разом з шанувальниками Вашого таланту, висловлюю щиру вдячність за подвижницьку працю на ниві української культури.
Низький Вам уклін за вагомий внесок у розвиток духовного та культурного надбання держави.
Зичимо Вам, дорогий наш ювіляре, міцного козацького здоров’я на довгі літа, щастя, радості, натхнення у здійсненні всіх творчих задумів. Нехай і надалі надає Вам сил підтримка й любов численних шанувальників.
Із щирою повагою,
Міністр Василь Вовкун
Ще навчаючись в Ужгородському музичному училищі Іван Попович став лауреатом Х Всесвітнього фестивалю молоді в Берліні в 1973 році. З того часу його репертуар – авторське поєднання жартівливих гуцульських пісень та власної лірики.
Навчаючись у Львівській консерваторії Попович почав співати в "Арніці"; в 1976 році разом з Віктором Морозовим створив ВІА "Ровесник". Через рік ансамбль запросили до філармонії на місце "Ватри" – тоді їх візиткою була пісня Поповича "Люба-Люба".
В 1979 році "Ватра" в черговий раз загасла і Іван Попович створив в Ужгороді новий ВІА "Закарпаття", та вже за рік опинився в Київському мюзик-холі. В середині 80-х народний артист стає солістом Театру естради – саме на цей час приходиться пік його популярності – з ефіру не сходили "Карпатська свайба", "Василина", "Розлук не буде", "Мене радує світ"...
Наразі народний артист України Іван Попович соліст Державного духового оркестру. В 1999 році за особистий внесок у розвиток української культури та вагомі творчі здобутки його нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.