Керівництво нової Чехословаччини вже на початку 1944 р. виказало намір встановити дипломатичні відносини з Радянською Україною. Проте дипломатичні відносини між Чехословаччиною і Україною так і не були тоді встановлені. Як тільки було укладено радянсько-чехословацьку угоду від 29 червня 1945 р. про передачу Закарпатської України "її одвічній матері — Україні", про встановлення дипломатичних відносин між УРСР і Чехословаччиною зразу ж забули.
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди взагалі відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.
xXx 2009-06-29 / 19:17:00
офігіти, це мене так радує - слів нема, мм да :)
X 2009-06-29 / 18:53:00
Дуже хороша замітка. Особливо повчальна для фальсифікаторів істоії:"...(що носить, згідно з чехословацькою конституцією, назву Підкарпатська Русь)". Для українських націоналісті та й для керівників України не зайвим буде подумати над такими рядками:"...підписання цієї угоди взагалі відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів...". Тобто, Укрїна де-юро, виходячи з ціє угоди, не має право на нашу територію. На час укладення угоди між УРСР і Чехословаччиною не було дипломатичних відносин:"Як тільки було укладено радянсько-чехословацьку угоду від 29 червня 1945 р. про передачу Закарпатської України "її одвічній матері — Україні", про встановлення дипломатичних відносин між УРСР і Чехословаччиною зразу ж забули". По міжнародним законам, дякуючи автономії Підкарпатської Русі осінню 1938 року, ця угода не дійсна. Так, що русинські патріоти разом з іншими корінними народами нашого краю, є над чим задуматись. Для вирішення цієї проблеми є Міжнародний суд.
предок 2009-06-29 / 17:28:00
Жаль.