Саме з публікацій у „Голосі України” наші співвітчизники у всіх регіонах держави і за рубежем дізналися про вкрай тяжку і небезпечну ситуацію, що склалася на Солотвинському Солеруднику і рішучі дії обласної ради щодо поліпшення ситуації. „Голос України” широко інформував про катастрофічні паводки на Закарпатті за минулі роки і в липні 2008 р. Це газета, для якої Закарпатська область, як і всі регіони України, - дорога і рідна.
З метою поглибленого вивчення життя населення області поліпшення зв’язків із місцевими радами читацьким активом, громадськістю, редакція цієї газети та виконавчий апарат обласної ради проводять „Дні Голосу України” у Закарпатській області.
На цей раз у їх проведенні взяли участь оглядач політично-соціальних питань Людмила Коханець і власний кореспондент газети „Голос України” у Закарпатській області Іван Гудзоватий.
Відбулась їх зустріч із в. о. голови облради Михайлом Мартином, керуючим справами виконавчого апарату Віктором Бульчаком, на якій йшлося про шляхи активізації співпраці щодо оперативного висвітлення життя територіальних громад.
У рамках днів газети „Голос України” журналісти побували у м.Мукачево, де ознайомились із виробничим процесом, умовами праці на підприємствах „Інтерконтиненталь-Карпати”, „Едельвейс-Лего”, лижна фабрика „Фішер-Мукачево”, зустрілись із їх керівниками й робітниками, а також відвідали музей Замок-Паланок. У розмові з Мукачівським міським головою Золтаном Ленд”єлом обмінялись думками про роль друкованих засобів масової інформації у житті територіальних громад.
У середу Дні газети „Голос України” охопили Тячівський район, де зокрема відбулися зустрічі з головою районної ради Василем Кушілкою, головою РДА Василем Йовді. Журналісти побували також на Солотвинському Солеруднику, в Республіканській алергологічній лікарні, де вивчили стан справ щодо ліквідації критичної ситуації, про які йшлося торік на виїзній позачерговій сесії обласної ради.
Цікавим було ознайомлення із експозицією народного музею ім. Василя Тегзи, що в с. Грушево Тячівського району. Скрізь, де побували у ці дні журналісти „Голосу України”, відбулись зустрічі з читачами, цікаві обміни думками про те, що хотіли б прочитати жителі краю на сторінках парламентського часопису і що можна зробити для того, аби ця популярна і шанована у Закарпатті газета стала ще ближчою для своїх читачів.