У 9 населенних пунктах проведений моніторинг попиту на відпочинок у селах. Наразі у районі послуги у сфері сільського туризму надають 60 власників сільських садиб та два фермерські господарства “Сазан” , “Крістол”, а ткож приватні підприємства , такі як ПП “Ленар” (село Ключарки), ПП “Ярчак,” (смт. Чинадієво), ПП “Пригожко” (с.Карпати).
З цього приводу КП “Туристична садиба” виготовлений каталог сільських садиб , власники яких виявили бажання надавати туристичні послуги. Для координування та вирішення питань пов’язаних з розвитком сільського туризму підготовані матеріали для реєстрації міськрайонного осередку спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму, яка б об’єднала фахівців туристичної галузі та власників сільських садиб.
Для розвитку в районі „зеленого туризму” відділом з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Мукачівської райдержадміністрації спільно з відділом земельних ресурсів та селищними і сільськими головами і далі проводиться підбір земельних ділянок, розміром 0,05 га та житлових садиб, придатних для розвитку сільського зеленого туризму на території району.
В квітні 2006 року підібраний перелік земельних ділянок які можуть бути продані на конкурсних засадах, що знаходяться в межах населених пунктів В.Коропецької, Н.Коропецької, Павшинської, Чомонинської, Івановецької сільських рад та Чинадіївської селищної ради .
Мукачево.нет
14 листопада 2006р.
Теги: